تقریبا سه سال از ورود آنر به بازار لپتاپ و نوت بوک زمان می‌گذرد و این برند توانسته است با معرفی مدل‌های مختلف از سری لپتاپ‌های هوشمند MagicBook جایگاه مناسبی را برای خود در این بازار رو به رشد به دست آورد. شاو مینگ، مدیر ارشد برند آنر، قبلا رسما اعلام کرد که این سازنده چینی امسال لپتاپ گیمینگ هم معرفی می‌کند. آنر همچنین چند روز پیش نام honot Hunter را برای این محصول هوشمند تازه خودش تأیید کرد. مشخصات فنی چندانی از این لپتاپ گیمینگ در دسترس نیست اما روز گذشته شیائومی رقیب آن را از برند ردمی و با نام Redmi G رسما معرفی کرد. به همین خاطر منطقی به نظر می‌رسد که بیش از پیش شاهد اشاره‌ها و گزارش‌ها درباره این لپتاپ جدید آنر باشیم.

امروز آنر و اینتل هر دو یک تصویر واحد را در حساب Weibo خودشان منتشر کردند. مشخصات دقیق در این تصویر درج نشده است اما به طور کلی تأیید می‌کند که این دو سازنده با هم همکاری می‌کنند. به همین ترتیب پیش بینی می‌شود که لپتاپ گیمینگ Honor Hunter با همکاری اینتل و پردازنده Core این غول تکنولوژی معرفی شد.

مدیر ارشد آنر پیش از این بارها درباره لپتاپ گیمینگ این برند صحبت کرده و حتی چند روز پیش هم تأیید کرد که Hunter با بدنه باریک‌تر از انتظارمان معرفی خواهد شد. او در ادامه اعلام کرد که این لپتاپ جدید عملکرد فوق العاده در CPU خود دارد و همچنین امکانات دفع حرارت، اجرای بازی و طراحی ظاهری آن بسیاری عالی خواهد بود.

آنر-علاالدین-پاساژ علاالدین-لپتاپ-خرید لپتاپ- قیمت لپتاپ

در خلال سال‌های اخیر صنعت بازی و ورزش الکترونیکی به سرعت در حال رشد بوده است. به همین ترتیب لپتاپ‌های گیمینگ حالا بیش از هر زمان دیگری رایج هستند و کاربران بیشتری علاقه مند شده‌اند تا از این محصولات هوشمند استفاده کنند.

Honor Hunter و Redmi G

لپتاپ گیمینگ آنر Hunter مشخصا در جهت رقابت با لپتاپ جدید شیائومی Redmi G توسعه یافته است. البته ساده لوحانه به نظر می‌رسد که تصور کنیم Redmi G تنها رقیب Hunter است زیرا این لپتاپ توانمند برای رقابت در عرضه‌های مختلف گیمینگ معرفی خواهد شد.