Cinema Graph photos:

اپلیکیشنی برای ترکیب و تبدیل ویدیو های شما به عکس های زنده و متحرک ، شما با استفاده از این برنامه می توانید لوپ های تصویری بسازید و با عنوان سینماگراف داخل شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید .

در ادامه این مطلب می خواهیم در مورد این اپلیکیشن و ویژیگی های مربوط به آن و ساخت لوپ های با کیفیت از ویدیو و عکس های شما بپردازیم .

Cinema Graph Pro:

این اپ در نوع خود برای ساخت سینما گراف یک برنامه حرفه ای به حساب می آید ولی از لحاظ پشتیبانی منحصرا فقط برای سیستم عامل های آی او اس طراحی و منتشر شده است ، و سازنده آن استدیو  (flixel) بوده و در سال ۲۰۱۴ جز اپلیکیشن های خوب اپ استور شناخته شده است .

با استفاده از این برنامه  می توانید تصاویر حرفه ای در اندازه نرم افزارهای کامپیوتری ایجاد کنید و تا وضوح ۴K از این اپ خروجی بگیرید و  به صورت ویدیو فایل یا فایل Gif ذخیره کنید.

 

رابط کابری این اپ راحت و آسان بوده و همگی می توانند با آن کار کنند ، با استفاده از دو آیکون دایره ای شکل وجود دارد که به وسیله آن می توانید برای به حرکت در آوردن یا ثابت کردن نقاط مختلف روسی تصویر استفاده کنید .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دانلود اپلیکیشن Cinemagraph Pro  رایگان بوده ولی برای استفاده از امکانات بیشتر این برنامه شما بایستی پرداخت درون برنامه ای داشته باشید که هنگام خروجی گرفتن از این برنامه واتر مارک روی ویدیو شما قرار نگیرد .

برنامه Cinemagraph Pro برای سیستم عامل مک هم وجود دارد که برای استفاده حرفه ای تر از امکانات این برنامه می توانید از این نسخه هم استفاده کنید.