لنوو در ماه‌های اخیر لپتاپ‌های ThinkPad E14 و E15 خود را در چین معرفی کرد. این دو درواقع نسخه‌های به روزرسانی شده از E490 و E590 هم به شمار می‌روند. حالا براساس گزارشی تازه از برخی منابع، دیگر دوره نامگذاری حرف بعلاوه ۳ عدد توسط لنوو برای این سری محصولات به پایان رسیده است. مدل‌های آینده محصولات خانواده ThinkPad لنوو قرار است با نحوه نامگذاری تازه متشکل از حروف و ابعاد معرفی شوند. وب‌سایت لنوو همچنین اطلاعاتی را درباره لپتاپ‌های T14 و X13 منتشر کرده است.

نسل جدید و جانشینان ThinkPad X390 و T490 روی وب‌سایت رسمی لنوو معرفی شده است. البته هنوز هم فهرست مشخصات و تصاویر از این دو در دست نیست. از طرفی حالا دیگر می‌دانیم که این دو محصول جدید لنوو ThinkPad X13 و T14 نام دارند و با این نام‌های تجاری به بازار راه پیدا خواهند کرد. علاوه بر این، لپتاپ‌های جدید لنوو از قانون جدید نامگذاری هم پیروی می‌کنند. برای مثال ThinkPad T590 را در نظر بگیرید که حالا جانشینش با نام T15 معرفی خواهد شد.

لپتاپ - قیمت لپتاپ - لپتاپ هیبریدی - خرید لپتاپ - علاالدین - مجتمع تجاری علاالدین
لپتاپ – قیمت لپتاپ – لپتاپ هیبریدی – خرید لپتاپ – علاالدین – مجتمع تجاری علاالدین

البته شایان ذکر است که این قانون جدید نامگذاری شامل حال لپتاپ‌های سطح بالای خانواده ThinkPad X1 Carbon نخواهد شدغ زیرا این خانواده اصلاً سیاست نامگذاری متفاوتی دارد. انتظار می‌رود که در اوایل سال ۲۰۲۰ شاهد انتشار خبرها و اطلاعات بیشتری درباره ThinkPad میان رده و تازه باشیم. کمپانی لنوو معمولاً لپتاپ‌های جدید این خانواده را در خلال برگزاری کنفرانس بین المللی CES معرفی می‌کند و بدین ترتیب سال آینده در خلال برگزاری کنفرانس سالانه منتظر رونمایی از این مجصولات جدید خواهیم بود.