معرفی گوشی هوشمند

سامسونگ ماه آینده دومین رویداد مهم Unpacked امسال را برگزار می کند که در آن چند تلفن هوشمند تاشو جدید ، Galaxy Buds2 و دو ساعت هوشمند جدید معرفی می کند. در حالی که امسال منتظر گلکسی نوت ۲۱ جدید نیستیم ، در ابتدا تصور می شد که نسخه ارزان قیمت سری S21 ، گلکسی S21 FE ، در این مراسم ظاهر شود.

لغو رویداد

این گزارش فقط یک گزارش دیگر از ماه ژوئن را تکرار می کند که ادعا می کند S21 FE در این رویداد اعلام نمی شود. تا اکتبر یا دیرتر نمی توانم انتظار داشته باشم که پرچمدار S ارزان تری را ببینید.

مشخصات

انتظار می رود سامسونگ گلکسی S21 FE با پنل ۶٫۴ اینچی FullHD+ Super AMOLED با سرعت تازه سازی ۱۲۰ هرتز وارد بازار شود. همچنین یک پنل پشتی پلاستیکی و اندروید ۱۱ در جعبه وجود داشت. این نسخه ارزان تر S21 مجهز به Snapdragon 888 است ، اما نوع دیگری با چیپست Exynos 2100 ممکن است به دلیل محدودیت در خرید تراشه ، نسخه Snapdragon را تکمیل یا تغییر دهید کند. Galaxy S21 FE در رنگ های خاکستری ، سفید ، بنفش و سبز دیده می شود.

 

Unpacked

لغو معرفی

بر اساس گزارش جدیدی از LetsGoDigital ، Galaxy S21 FE در رویداد آینده Unpacked معرفی نخواهد شد. LetsGoDigital اسناد رسمی سامسونگ را مشاهده کرده است که تأیید می کند نسخه ارزان تر S21 اعلام نمی شود.

انتظار می رفت که سامسونگ پرچمدار مقرون به صرفه Galaxy S21 FE را در رویداد August  بیاورد ، اما سرانجام به راه اندازی مستقل در ماه اکتبر موکول شد.

آخرین گزارشات

آخرین گزارشات از کره جنوبی نشان می دهد که این اتفاق هم نمی افتد. سازنده کره ای به دلیل فروش چشمگیر Galaxy Z Flip3 و همچنین کمبود تراشه ای که مشاغل تلفن های هوشمند را در ۲۰۲۱ دچار مشکل کرده است ، ورود خود را به طور کامل لغو کرده است.

عدم قطعیت در خطوط تولید تراشه

سامسونگ در حال آماده سازی یک رویداد Unpacked برای اواسط اکتبر بود ، اما نماینده شرکت تأیید کرد که چنین اتفاقی نمی افتد ، و تیم در حال بررسی این است که آیا این گوشی به بازار خواهد آمد یا خیر. Galaxy Z Flip3 در حال حاضر با چیپست Snapdragon 888 فروش خوبی دارد ، همان چیپست Galaxy S21 FE با آن عرضه می شد.

عدم قطعیت در خطوط تولید تراشه ، سامسونگ را وادار می کند تا تصمیم سختی بگیرد که کدام دستگاه باید قطع شود-تاشو که هنوز یک تلفن هوشمند فریبنده است و پرچمدار قابلیت های شرکت به عنوان یک رهبر فناوری است ، یا ارزش -رهبر پول از مجموعه Galaxy S21.