ردمی

Redmi در اواخر این هفته در ۲۸ اکتبر میزبان یک رویداد است که در آن شاهد اولین سری Redmi Note 11 و همچنین Redmi Watch 2 خواهیم بود. در حالی که منتظر رویداد هستیم.

ساعت ردمی

به خاطر داشته باشید که این قیمت هنوز به طور رسمی تایید نشده است ، بنابراین باید تا بعد از رویداد پنجشنبه منتظر بمانیم. ردمی واچ ۲ دارای صفحه نمایش ۱٫۶ اینچی AMOLED رنگی است و در گزینه های رنگی جدید عرضه خواهد شد. علاوه بر صفحه نمایش بزرگتر AMOLED ، انتظار می رود که Watch 2 ضبط های ورزشی روی دستگاه و نظارت بر سلامتی و همچنین طراحی ضد آب را به همراه داشته باشد.

رویداد ردمی

Redmi رویدادی را در تاریخ ۲۸ اکتبر در چین برنامه ریزی کرده است ، در حالی که این شرکت تلفن های هوشمند سری Redmi Note 11 خود را به پایان می رساند. در کنار گوشی های جدید ، این برند همچنین Redmi Watch 2 جدید خود را در همین رویداد معرفی می کند.

تاکنون ، این شرکت چندین ویژگی مربوط به دستگاه آینده را به نمایش گذاشته است ، اما جزئیات قیمت فعلا مشخص نشده است. با این حال ، آخرین اطلاعات قیمت ردمی واچ ۲ به صورت آنلاین فاش شده است.

ردمی واچ ۲

Redmi Watch 2 در آینده ۳۹۹ یوان قیمت دارد که حدودا ً معادل ۶۳  دلار می شود. این مورد از طریق برنامه تلفن همراه JD آنلاین در ویجت “حدس بزن دوست داری” فاش شد که این دستگاه را همراه با قیمت نمایش می داد. با کلیک بر روی محصول، صفحه ای با پیامی نشان داده شد که محصول هنوز اعلام نشده است.

اخیراً ، حساب رسمی Redmi در Weibo تأیید کرده است که Watch 2 دارای صفحه نمایش ۱٫۶ اینچی AMOLED با نسبت صفحه نمایش به بدنه بزرگتر است که با مقایسه ساعت اصلی Redmi که سال گذشته عرضه شد دارای پنل LCD کوچکتر ۱٫۴ اینچی است.