محصولات پیکسل

اگر دقت کرده باشید ، میبینید که Pixel 6 امسال نیز دارای Pixel Stand جدیدی خواهد بود. برخی از رندرهای شارژر بی سیم ادعا کرده اند هفته گذشته به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته شده است ، اما حالا تصویری جدید برای تأیید طراحی و افزودن اطلاعات بیشتر در مورد آن ارائه کرده اند.

طراحی

انتظار داریم که این استند طراحی حجیم تری داشته باشد زیرا در حال حاضر دارای فن خنک کننده است تا شارژ سریعتری را برای کاربران فعال کند. همچنین دو سیم پیچ شارژ وجود دارد: یکی برای گوشی و دیگری برای دستگاه های سازگار. شارژ سریع این استند تا ۲۳ وات برای مدل های منتخب پیکسل ، ۱۵ وات دستگاه های دارای مجوز Qi و تا ۳ وات برای Pixel Buds افزایش می یابد.

جنس

بدنه غرفه عمدتا TPU و پلاستیک است و از ۵۴٪ مواد بازیافتی ساخته شده است. گزینه های رنگی Rock Candy و Fog هستند. دستگاه هایی که بومی Stand هستند ، گوشی های مدل Pixel را می خوانند ، همچنین دارای یکپارچگی نرم افزاری عمیق تری هستند. ویژگی هایی مانند نورافکن بصری دستیار Google ، قاب عکس ، زنگ طلوع ، غوطه ور شدن رسانه ، تجربه خواب ، کنترل خانه و رسانه را فعال می کنند. انتظار می رود قیمت پیکسل استند در ایالات متحده ۷۹ دلار باشد.

قیمت

۷۹ دلار کمی هزینه سنگینی است و تعجب آور می باشد که گوگل چنین تهاجمی قیمت گذاری نکرده است. هیچ راهی برای تولید سخت افزار تقریباً با این قیمت ۷۹ دلار وجود ندارد ،. اگر گوگل محصولات خود را بفروشد قیمت Pixel Stand را هنگام سفارش Pixel 3 کاهش می دهد ، اما هنوز شاهد چنین اتفاقی در فروشگاه Google نیستیم. اپراتورها فروش های محصولات را به طور مرتب انجام می دهند ، اما ممکن است با نزدیک شدن به فصل تعطیلات شاهد فروش گوگل استند باشیم.

ام براندون لی می گوید:

گوگل پیکسل استند (نسل دوم) با قیمت ۷۹ دلار ، شارژ ۲۳ واتی ، دارای دو نقطه شارژ ، دو رنگ و دارای فن است.

البته ، بسیاری از ویژگیهای فوق العاده ای که هنگام قرار دادن یک گوشی Google Pixel روی پایه Pixel قرار می دهید را شامل می شود تا مانند یک صفحه نمایش هوشمند شود.