آنر رونمایی پرچم‌دار آینده خود یعنی Magic3 و ۳ Pro را در تاریخ ۱۲ آگوست ( ۲۱ مرداد ) تأیید کرده است؛ یکی از گزارشات که به نظر می‌رسد یکی از جامع‌ترین اطلاعات از جمله قیمت این دو باشد ادعا کرده است قیمت مدل اصلی این پرچم‌دار از حدود ۶۲۰ دلار شروع می‌شود در حالی که نوع Pro beefier از ۷۷۰ دلار شروع خواهد شد.

مدل Pro از یک دوربین سلفی زیر صفحه نمایشگر استفاده می‌کند که در زیر یک صفحه ۱۲۲۸p با لبه‌های منحنی قرار دارد ، در حالی که Magic3 مجهز به یک صفحه نمایش ۶٫۷۶ اینچی ۱۳۳۴  ۲۷۷۲p x است و دو دوربین سلفی در داخل بریدگی قرص شکل آن قرار می‌گیرند.

هنوز مشخص نیست که آیا هر دو دستگاه یا فقط نوع Pro از اسنپدراگون ۸۸۸+ SoC برخوردار هستند یا خیر؛ به نظر می‌رسد این گزارش فقط در مورد مدل Pro که ارائه دهنده شارژ سریع سیم دار ۱۰۰وات و شارژ بی سیم ۵۰ واتی صدق کند.

و اما در مورد دوربین‌ها باید بگوییم، ۳ Pro دارای یک لنز تله پریسکوپ با پشتیبانی از زوم هیبریدی حداکثر ۱۰۰ برابری همراه با یک دوربین اصلی با وضوح بالا با یک سنسور بزرگ است. گوشی Magic3 دوربین پشتی چهارگانه عرضه می‌شود و جزئیات دوربین هنوز مشخص نیست؛ در واقع این‌ها تمام اطلاعاتی است که درباره این دو محصول دسترس داریم.