چند روز پیش قیمت عرضه برای گوشی جدید Poco X3 NFC در فضای وب منتشر شد. این گوشی هوشمند براساس گزارش اخیر برای نسخه استاندارد خود ۲۲۶ دلار قیمت دارد و نسخه پیشرفته آن هم ۲۶۸ دلار قیمت گذاری شده است. حالا قیمت این گوشی جدید با انتشار تیزری تبلیغاتی از سوی سازنده رسما تایید شده است. به طور دقیق سه پوستر تبلیغاتی برای این گوشی هوشمند منتشر شده است که هرکدام بخشی از اطلاعات را تایید می‌کند.

یکی از این تصاویر به نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتز در نمایشگر گوشی جدید Poco X3 اشاره دارد. این گوشی هوشمند از پردازنده کوالکام اسنپدراگون ۷۳۲G قدرت می‌گیرد که نسخه کمی بهبودیافته از ۷۳۰G است و از قابلیت‌های گیمینگ Snapdragon Elite Gaming هم پشتیبانی می‌کند. گوشی هوشمند Poco X3 NFC قرار است در بازارهای جهانی عرضه شود و احتمالا به همین خاطر هم سازنده قیمت معادل دلاری آن را در پوسترها اعلام کرده است.

شیائومی-قیمت گوشی-خرید گوشی-گوشی جدید-قیمت گوشی-گوشی جدید-علاالدین-پاساژ علاالدین

در آخر تاریخ ۷ سپتامبر (۱۷ شهریور) در پوستر سوم به چشم می‌خورد. گوشی جدید پوکو در این تاریخ رونمایی می‌شود و انتظار می‌رود عرضه آنلاین آن هم یک روز پس از معرفی آغاز شود.

شیائومی-قیمت گوشی-خرید گوشی-گوشی جدید-قیمت گوشی-گوشی جدید-علاالدین-پاساژ علاالدین

مشخصات موردانتظار و گزارش شده از گوشی جدید Poco X3 NFC شامل لنز استاندارد ۶۴ مگا پیکسلی در دوربین اصلی و باتری بزرگ با ظرفیت ۵۱۶۰ میلی آمپر ساعتی با پشتیبانی از توان شارژ سریع ۳۳ واتی می‌شود.

این گوشی چینی همچنین در ویدیوی کوتاه جعبه گشایی فاش شده است. میان رده شیائومی با جعبه زرد رنگ در این ویدیو دیده شده است. همچنین لوگوی بزرگ POCO روی پنل پشتی Poco X3 نقش بسته است. برند پوکو همچنین یک قاب محافظ سیلیکونی به طور پیش فرض درون جعبه گوشی جدید خود قرار داده است.