قیمت دقیق Pixel 6 و Pixel 6 Pro در یک شایعه فاش شد

Pixel 6 با قیمت ۶۵۰ یورو وارد بازار خواهد شد. انتظار می رود سری Pixel 6 گوگل در ۱۹ اکتبر رونمایی شود و برخی شواهد نشان می‌دهد ۲۸ اکتبر به عنوان اولین تاریخ در دسترس بودن  در نظر گرفته شده است. صحبت از پرچمداران جدید گوگل تنها در ۸ کشور،  وجود دارد. از بین این ۸ کشورف، سه مورد ان در اروپا خواهد یود.

این آخرین نشتی است که از آنجا سرچشمه می‌گیرد. شخصی در داخل یک شرکت هواپیمایی بزرگ اروپایی متوجه قیمت دو مدل جدید شد و قیمت آن، کمتر از آن چیزی است که شما انتظار داشتید. به‌هرحال، این اطلاعات از کانال YouTube This is Tech Today است ، که قبلاً یک ویدیوی عملی را با Pixel 6 Pro به اشتراک گذاشته بود.

بازگشت به تلفن‌ها. پیکسل ۶ (“Oriole”) احتمالاً در دو پیکربندی – ۸/۱۲۸ گیگابایت و ۸/۲۵۶ گیگابایت عرضه می‌شود. همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، مدل پایه باید ۶۵۰ یورو قیمت داشته باشد. برای بیان بهتر، پیکسل ۵ با چیپست میان‌رده و دوربین اصلی دوگانه با قیمت ۶۳۰ یورو (۸/۱۲۸ گیگابایت) عرضه شد.

Pixel 6 Pro قطعا قیمت ۹۰۰ یورو قیمت خواهد داشت

قیمت پیکسل ۶ پرو (Raven) با قیمت ۹۰۰ یورو آغاز می‌شود. این دستگاه باید دارای سه پیکربندی باشد – ۱۲۸ گیگابایت، ۲۵۶ گیگابایت و ۵۱۲ گیگابایت حافظه، همه با ۱۲ گیگابایت RAM. انتظار می‌رود که بین هر گزینه ذخیره‌سازی ۱۰۰ یورو فاصله وجود داشته باشد.

فاصله ۳۵۰ یورویی بین مدل وانیلی و پرو ممکن است بسیار زیاد به نظر برسد ، اما همانطور که M. Brandon Lee در ویدیوی خود توضیح می دهد ، در سخت افزار نیز فاصله زیادی وجود دارد. علاوه بر RAM و ظرفیت ذخیره سازی بزرگتر ، Pro دارای صفحه نمایش بزرگتر و واضح تر (۶٫۴ اینچ FHD در مقابل ۶٫۷ اینچ QHD) ، یک صفحه E5 LTPO سامسونگ ، شارژ سریعتر (۳۳ وات) ، به علاوه یک دوربین تله فوتو ۴ برابر خواهد بود. در اینجا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد ویژگی های دوربین Pixel 6 بخوانید.

توجه داشته باشید که این دو مدل در رنگ‌های مختلف عرضه می‌شوند و برخی از کشورها گزینه‌های محدودی برای انتخاب دارند. منبع این اطلاعات فقط Fog and Carbon را برای Pixel 6 و فقط Carbon را برای ۶ Pro مشاهده کرد.

منبع مطلب