کمپانی کره‌ای سامسونگ در حال حاضر گجت هوشمند Galaxy Watch 3 را در دست توسعه دارد. در خلال روزهای اخیر بارها شاهد انتشار گزارش‌هایی درباره این ساعت هوشمند بودیم. بر اساس خبری که @evleaks منتشر کرده است، ساعت سامسونگ Galaxy Watch 3 تقریبا ۹ کانفیگ متفاوت دارد. این مدل‌ها همچنین یا ۴۱ یا ۴۵ میلی متری هستند. با توجه به گمانه زنی‌های اخیر، ساعت هوشمند جدید سامسونگ احتمالا ۲۲ ژوئیه (۱مرداد) معرفی می‌شود. او همچنین ادعا کرده است که گجت جدید سامسونگ ۴۰۰ تا ۶۰۰ دلار قیمت گذاری می‌شود.

همان طور که گفتیم، دو نسخه ۴۱ و ۴۵ میلی متری از این ساعت هوشمند جدید سامسونگ توسعه پیدا می‌کند که به ترتیب نمایشگر ۱٫۲ و ۱٫۴ اینچی دارند. همه نسخه‌ها از ۸ گیگابایت حافظه داخلی و امکان پایش فشار خون کاربر پشتیبانی می‌کنند. همچنین حاشیه متحرک اطراف نمایشگر در این نسل جدید باریک‌تر طراحی می‌شود.

سامسونگ-ساعت هوشمند-علاالدین-پاساژ علاالدین

علاوه بر این، در گزارش‌هایی دیگر اشاره شده است که ساعت هوشمند سامسونگ Galaxy Watch 3 حسگر پایش ضربان قلب خواهد داشت. این گجت پوشیدنی در دو نسخه ۴۱ و ۴۵ میلی متری خود به باتری ۲۴۷ و ۳۴۰ میلی آمپر ساعت مجهز می‌شود. همه نسخه‌ها از ۱ گیگابایت رم و نرم افزار سیستم عامل Tizen OS 5.5 بهره مند خواهند شد.

در حال حاضر رنگ بندی سه گانه احتمالی را برای ساعت هوشمند سامسونگ می‌دانیم. این سه نسخه مشکی یکدست، برنز یکدست و نقره‌ای هستند. نسخه نقره‌ای رنگ این ساعت هوشمند جدید با حاشیه متحرک و همچنین بندهای مشکی توسعه یافته است. همچنین در آخر یادآور شویم که این ساعت‌ها دو نسخه از جنس استیل ضدزنگ یا تیتانیوم دارند.