گوشی جدید ال جی Wing یکی از موردانتظارترین گوشی‌های هوشمندی به شمار می‌رود که امسال منتظر رونمایی‌شان هستیم و البته طراحی جالب توجه و بی‌همتایی هم دارد. در تازه‌ترین گزارش مرتبط، ظاهرا نام تجاری نهایی این محصول هوشمند مشخص شده و ال جی هم نام Wing برای این گوشی جدید خود تایید کرده است.

اگر به خاطر داشته باشید، این گوشی هوشمند چند ماه پیش با اسم رمز Wing در گزارش‌ها دیده شد و مخصوصا به خاطر طراحی خلاقانه خود با آن نمایشگرهای دوگانه چرخشی مورد توجه قرار گرفت. ظاهرا کمپانی ال جی هم به همین خاطر تصمیم گرفته است از اسم رمز Wing به عنوان نام تجاری نهایی گوشی جدید خود استفاده کند.

این گوشی جدید با پشتیبانی از شبکه ارتباطی ۵G قرار است به طور رسمی تحت عنوان LG Wing 5G معرفی شود. برخی مشخصات این گوشی جدید در گزارش‌ها دیده شده و انتظار می‌رود ال جی آن را به قیمت حدودا ۱۰۰۰ دلار روانه بازار کند.

البته برخی می‌گویند این سازنده کره‌ای قصد دارد گوشی جدید خود را به قیمت ۱٫۹ میلیون وون روانه کره جنوبی کند. این قیمت معادل تقریبا ۱۶۰۰ دلار است. از طرفی هم قیمت‌های محصولات ال جی معمولا برگردان کاملا دقیق دلاری ندارند. برای مثال میان رده هوشمند Velvet در کره جنوبی قیمت معادل ۷۵۰ دلار داشت اما سرانجام به قیمت ۵۹۹ دلار روانه آمریکا شد.

گوشی ۵G و میان رده Velvet از پردازنده داخلی کوالکام اسنپدراگون ۷۶۵ قدرت می‌گیرد و انتظار می‌رود که LG Wing 5G هم به همین تراشه داخلی مجهز شود. همچنین شایعه شده است که LG Wing 5G مانند Velvet به نمایشگر ۶٫۸ اینچی مجهز می‌شود. مشخصا بارزترین تفاوت در این دو گوشی هوشمند، طراحی نمایشگر چرخشی در مدل wing است. گفته می‌شود که نمایشگر ثانویه در این گوشی جدید ۴ اینچی طراحی شده است و می‌تواند تا ۹۰ درجه بچرخد.