قلم S Pen و گلکسی  Galaxy S22 Ultra

 

 

قلم S Pen در گلکسی  Galaxy S22 Ultra وجود دارد. سری گلکسی نوت  خیلی وقت است که مرده است،  آیا وقت آن رسیده است که بگوییم زنده‌باد  Galaxy S22 Ultra؟ دو منبع مستقل به Leakster Ice Universe گفته‌اند که پرچمدار جدید سری S دارای شکافی برای قرارگیری قلم است.

 

S21 Ultra اولین گوشی غیر نوت بود که از قلم S Pen پشتیبانی می‌کرد، اما استفاده از قاب مخصوص فقط برای داشتن جایی برای قراردادن قلم ایدئال نبود. ظاهراً Ultra جدید این سردرد خاص را برطرف می‌کند، اما به برخی تغییرات طراحی نیاز دارد.

 

برای شروع، صفحه‌نمایش دارای نسبت تصویر ۱۹٫۳: ۹ خواهد بود که با Galaxy Note20 Ultra مطابقت دارد (گوشی‌های S21 همه دارای صفحه‌نمایش ۲۰: ۹ هستند). این بدان معناست که تلفن عریض‌تر خواهد بود و احتمالاً جایی برای قلم ایجاد می‌کند. همچنین گوشه‌های دستگاه نسبت به سری S21 گردتر خواهند بود، هرچند به‌اندازه Notes مربع هستند.

علی‌رغم الزامی بودن وجو جا برای قلم در قاب گوشی، Ice می‌نویسد که ظرفیت باتری ۵۰۰۰ میلی‌آمپر ساعت (۵۰۰ میلی‌آمپر ساعت بیشتر از Note20 Ultra و مطابقت با S21 Ultra) خواهد بود.

 

ما هنوز رندرهای معتبری از Samsung Galaxy S22 Ultra را مشاهده نمی‌کنیم که بتواند داستان داخلی  قلم S Pen را تأیید کند. البته، راه‌اندازی S22 چند ماه دیگر (احتمالاً در ژانویه ۲۰۲۲ اتفاق می‌افتد) ، بنابراین به‌دست‌آوردن اطلاعات موثق دشوار است.