وب‌سایت سامسونگ آلمان روز گذشته به شکل غیرمنتظره‌ای تصاویری از محافظ LED برای گوشی جدید گلکسی اس ۲۰ را به نمایش گذاشت. این وب‌سایت رسمی ضمن افشای پنل پشتی گوشی سامسونگ همچنین نام گلکسی اس ۲۰ را هم رسماً برای این دستگاه هوشمند جدید تأیید کرد.

تصاویر موجود در این وب‌سایت رسمی همچنین برخی دیگر از پیش بینی‌های قبلی را هم مورد تأیید قرار می‌دهد. این گمانه‌زنی‌های قبلی شامل دوربین سلفی تعبیه شده درون ناچ حفره‌ای و ترکیب ماژول دوربین اصلی در پنل پشتی می‌شود. علاوه بر این، قاب محافظ LED سامسونگ به رنگ خاکستری به نمایش گذاشته شده است و به قاب LED محافظ مخصوص برای گوشی سامسونگ گلکسی اس ۱۰ سال گذشته شباهت دارد. شایان ذکر است این اولین باری نیست که سامسونگ به طور اتفاقی جزئیاتی را از گوشی‌های آینده خود روی وب‌سایت رسمی فاش می‌کند. سال گذشته، برخی جزئیات تبلیغاتی مربوط به گوشی سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ هم پیش از رونمایی رسمی در وب‌سایت سازنده دیده شد.

رویداد آنپکد تازه سامسونگ در تاریخ ۱۱ فوریه (۲۲ بهمن) برگزار می‌شود و در خلال برگزاری آن شاهد رونمایی از خانواده گلکسی اس ۲۰ خواهیم بود. انتظار می‌رود که این خانواده تازه سه عضو داشته باشد و همگی آن‌ها از نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتز در نمایشگر پشتیبانی کنند. در همین حال، سامسونگ یک گوشی جدید منعطف به نام Galaxy Z Flip با لولای افقی هم معرفی می‌کند که به طور کلی مکانیسم تاشونده مشابه گوشی موتورولا RAZR 2019 دارد.

خانواده گلکسی اس ۲۰ شامل گوشی‌های جدید گلکسی اس ۲۰ استاندارد، گلکسی اس ۲۰ پلاس و گلکسی اس ۲۰ اولترا می‌شود. سامسونگ قیمت نهایی این گوشی‌ها را در روز رونمایی اعلام خواهد کرد. با توجه به شایعه‌های فعلی، گوشی سامسونگ گلکسی اس ۲۰ اولترا ۵G احتمالا ۱۳۰۰ دلار قیمت دارد. در اروپا هم ممکن است گلکسی اس ۲۰ ۴G به قیمت ۸۹۹ یورو عرضه شود. نسخه ۵G از اس ۲۰ پلاس ممکن است ۱۰۹۹ یورو قیمت گذاری شود.