قبل از رونمایی گوشی گلکسی S21 ، اولین تصاویر رسمی مربوط به قاب محافظ پرچمم‌داران سری S21 سامسونگ و همچنین تصاویری از نمایشگر تخت با حاشیه‌های بسیار باریک آن منتشر شده است. فاش کننده این تصاویر، حساب کاربری با نام «Mauri QHD» در توییتر بود که این گوشی هوشمند را با نمایشگر تخت و حاشیه‌های باریک نشان داد. به نظر می‌رسد گلکسی S21‌ پلاس، با باریک‌ترین حاشیه در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. در بین رندرهای فاش شده، قاب‌های محافظ مدل Flip در دو طراحی به همراه فلش LED و بدون LED دیده می‌شود.

همچنین قاب‌های محافظ کوادرات نیز برای گوشی‌های گلکسی S21 پلاس و گلکسی S21 الترا در بین قاب‌ها وجود دارد که در رنگ‌های سبز (Mint) و بنفش (Viole) به نمایش گذاشته شده‌اند.


در بین قاب‌های محافظی که تصاویر آن به اشتراک گذاشته شده، قاب‌های موسوم به Clear Standing نیز به همراه قاب‌های سیلیکونی و چرمی دیده می‌شوند. به نظر می رسد تمام قاب های جدید دارای پشتی ضخیم برای پوشاندن برجستگی دوربین هستند به نظر می رسد کیس Clear View برای Samsung Galaxy S21 Ultra نیز پوشش وسیع تری دارد که حدس می‌زنیم میزبان قلم S Pen باشد.
همچنین قاب مخصوصی نیز برای گلکسی S21 الترا با پشتیبانی از قلم S Pen به بازار عرضه خواهد شد. با وجود این که گلکسی S21 الترا به قلم استایلوس مجهز است اما ظاهرا بدون قلم به فروش می‌رسد و کاربران می‌‌توانند به صورت جداگانه قلم S Pen را خریداری کنند.