طراحی بدنه گوشی S22

با توجه به این که کم کم به رویداد معرفی گوشی های بعدی سامسونگ نزدیک می شویم، اخبار این گوشی ها بیشتر شروع به درز کردن می کند. طبق آخرین اخبار افشاگر معروف توییتری ساموسونگ اکانت Ice Universe عکس هایی منتشر کرده که طبق این عکس ها ما شاهد طراحی کلی قاب و بدنه S22 سامسونگ هستیم.

قاب آلومینیومی

همچنین لحظاتی پیش اکانت توییتری xleaks7 نیز فریم و قاب آلمینیومی S22 را معرفی کرده است و ادعا دارد که سامسونگ این گوشی ۵G را اوایل ۲۰۲۲ عرضه می کند. شرکت های تولید کننده لوازم جانبی برای ساخت این لوازم مانند قاب گوشی نیاز به دانستن ابعاد دستگاه دارند و چون تولید کننده ها تمایلی به افشای ظاهر و جزییات دستگاه جدید خود قبل از رونمایی رسمی ندارند، این قالب ها را در اختیار تولید کنند لوازم جانبی قرار می دهند.

قاب گوشی

همچنین افشاگر سامسونگی تایید کرده است که اسم این گوشی ۱۰۰ درصد تایید شده و بر خلاف شایعات خبری از واژه “Note” در این دستگاه نیست! علاوه بر این عکس چند تصویر از قاب محافظ S22 منتشر شده است که این طراحی را تایید می کند. شاید عکس های منتشر شده جدید با رندر های مفومی قبلی کمی تفاوت داشته باشند ولی ابعاد کلی دستگاه را به ما نشان می دهد. 

پردازنده

طبق اخباری که در گذشته از این دستگاه منتشر شده بود، حدس می زنیم سامسونگ این گوشی را در دو نسخه با پردازنده های اگزینوس ۲۲۰۰ و اسنپدراگون ۸۹۸ منتشر کند

علاوه بر این درباره دوربین این دستگاه نیز می دانیم که قرار است سامسونگ از سنسور جدید خود در این گوشی استفاده کند. باید منتظر نتایج بررسی این سنسور جدید بعد از معرفی باشیم

نظر شما درباره این پرچم دار بعدی سامسونگ چیست؟ به نظر شما طبق شایعات و اخبار درز کرده این دستگاه از قلم سامسونگ پشتیبانی می کند؟