ادغام

فیس بوک به تلاش خود برای عمیق سازی ادغام بین فیس بوک و اینستا گرام ادامه می دهد. این بار ، این شرکت چندین به روزرسانی را برای مسنجر فیس بوک اعلام کرده است ، از جمله ارتباط بین برنامه ای گروهی برای برقراری ارتباط با مخاطبین مسنجر و اینستاگرام در یک گروه.

 

فیس بوک توضیح می دهد:

با این به روز رسانی ، افراد قادر خواهند بود بین مخاطبین اینستا گرام و مسنجر خود چت گروهی را آغاز کنند. در چت های گروهی متقابل برنامه ، می توانید تجربه چت خود را با تم های چت و واکنش های سفارشی سفارشی کنید.

فیس بوک همچنین خاطرنشان می کند که همه چت های گروهی ، صرف نظر از اینکه پلتفرم متقابل هستند ، کنترل های یکسانی را بر روی افرادی که به شما دسترسی دارند ارائه می دهند:

کنترل بین برنامه ها

شما همچنان کنترل های یکسانی بر روی افرادی که می توانند با شما تماس بگیرند خواهید داشت. با استفاده از کنترل های تحویل ، شما تصمیم می گیرید چه کسی به لیست گپ های شما می رسد ، چه کسی به پوشه درخواست پیام شما می رود و چه کسی نمی تواند به شما پیام دهد یا با شما تماس بگیرد. ما عاشق افزودن ویژگی های جدید و سرگرم کننده هستیم ، اما اولویت شماره یک ما حفظ امنیت و حفظ حریم خصوصی است!

اپل:

اپل ، توجه داشته باشید: فیس بوک همچنین نشانگرهای تایپ را به پیام های گروهی اضافه می کند و به شما امکان می دهد زمان تایپ دیگران را مشاهده کنید. این ویژگی است که من سالهاست از اپل می خواهم برای گروه iMessages استفاده کند.

قابلیت فیسبوک

فیس بوک سال گذشته ویژگی SharePlay خود را با عنوان “Watch Together” راه اندازی کرد ، که به شما امکان می دهد فیلم های Facebook Watch را همزمان با دوستان خود با هم مشاهده کنید. امروزه ، این ویژگی در حال گسترش است تا از تماشای محتوا به طور مستقیم از فید اینستا گرام خود و دوستان نیز پشتیبانی کنید.

DM های اینستاگرام همچنین از نظرسنجی ها و تعداد انگشت شماری از “ابزارهای بیان و شخصی سازی” مانند تم ها و طرح های سفارشی پشتیبانی می کنند.