کمپانی سامسونگ رسما تأیید کرد که رویداد جدید آنپکد خود را ۵ اوت (۱۵ مرداد) رسما برگزار می‌کند. انتظار می‌رود که این غول تکنولوژی در رویداد آنلاین خود از گوشی جدید گلکسی نوت ۲۰ پرده بردارد. شایعه جدیدی منتشر شده است که ادعا می‌کند برخلاف احتمال‌های قبلی، گوشی جدید گلکسی فولد ۲ (گلکسی زد فولد ۲) در این رویداد رونمایی نخواهد شد.

یکی از خبرنگاران خبرگزاری معتبر XDA Developers در حساب شخصی توییتر خود اعلام کرد که ۱۰۰ درصد مطمئن است، گوشی سامسونگ گلکسی فولد ۲ در رویداد ۱۵ مرداد معرفی نخواهد شد. او همچنین افزود که نرم افزار این گوشی حتی تا ماه سپتامبر هم آماده نخواهد بود. این حقیقت می‌تواند تأخیر در معرفی گوشی سامسونگ را تا چند ماه آینده هم توجیه کند.

سامسونگ-گوشی-قیمت گوشی-گوشی جدید-علاالدین-پاساژ علاالدین

اما علت تاخیر در معرفی چیست؟

مکس وینبچ، خبرنگار XDA Developers، در توضیح علت تأخیر در معرفی این گوشی جدید به توسعه نرم افزاری اشاره کرد. او می‌گوید نسخه نرم افزاری در حال آزمایش سامسونگ برای این گوشی جدید blvO است و سامسونگ برای تکمیل نهایی آن حداقل تا سپتامبر زمان لازم دارد.

این خبرنگار تکنولوژی همچنین گفته است که کمپانی سامسونگ معمولا دستگاه‌های خود را یک یا دو ماه پیش از زمان معرفی رسمی وارد مرحله آزمایش می‌کند. گوشی جدید گلکسی فولد ۲ اخیرا مجوز ۳C دریافت کرد و ظاهرا از توان شارژ سریع ۲۵ واتی پشتیبانی می‌کند. همچنین انتظار می‌رود که این گوشی سامسونگ با شناسه SM-F9160 توسعه پیدا کند و کانفیگ دو قطعه باتری آن ۲۲۷۵ و ۲۰۹۰ میلی آمپر ساعت باشد.