پیشرفت در تقاضای بازار تاشو

DSCC پیشرفت در تقاضای بازار تاشو و کاهش هزینه را در سالهای اینده می بیند ، این پیش بینی ها پیشرفت را تا سال ۲۰۲۶ افزایش می دهد.

DSCC آخرین گزارش حمل و نقل و فن آوری صفحه نمایش تاشو سه ماهه خود را منتشر کرده است . در حال حاضر محموله های صفحه نمایش تاشو و قابل حمل را همراه با تولید و ارسال دستگاه تا سال ۲۰۲۶ برای بازارهای تلفن های هوشمند ، رایانه لوحی ، نوت بوک و تلویزیون در تعداد زیادی از پارامترها پیش بینی می کند. به آخرین گزارش نتایج دلگرم کننده از طرف تقاضا و چشم انداز هزینه و قیمت گوشی های هوشمند تاشو اشاره می کند و در نتیجه پیش بینی بیشتری برای آن بخش وجود دارد.

آخرین مدل نشان داد…

آخرین مدل نشان داد که رکورد ۸۱۹ هزار تلفن هوشمند تاشو در Q2’۲۱ به فروش رسیده است که ۱۴۷٪ Q/Q و ۰٫۳٪ Y/Y افزایش داشته است. با این حال ، رشد بسیار بیشتری در Q3’۲۱ با ۲۱۵٪ Q/Q و ۴۸۰٪ Y/Y رشد به ۲٫۶M واحد و ۴۶٪ Q/Q و ۴۵۰٪ Y/Y در Q4’21 تا ۳٫۸M واحد انتظار می رود. به گفته مدیرعامل DSCC راس یانگ ، “این رشد عظیم نتیجه راه اندازی سامسونگ با قیمت ۹۹۹ دلار Z Flip 3 و ویژگی کامل/چند منظوره Z Fold 3، ۱۷۹۹ دلار است که هر دو اولین دستگاه های تاشو با ضد آب و با Z Fold 3 اولین دستگاه تاشو با ورودی قلم و دوربین زیر پنل (UPC) است.

این محصولات جذاب

این محصولات جذاب با هزینه ۲ میلیارد دلاری سامسونگ در تبلیغات و بازاریابی پشتیبانی می شود که به طور قابل توجهی مطلع بودن مصرف کنندگان از تلفن های هوشمند تاشو را افزایش می دهد.

 DSCC
DSCC

عکس فوق دقت کنید

علاوه بر این ، در Q4’21 و Q1’22 انتظار می رود دستگاه های جدید تاشو از طرف Google ، Honor ، Huawei ، Oppo ، Vivo و Xiaomi رشد خود را تا سال ۲۰۲۲ افزایش دهند. همچنین کمبود چیپست باعث ایجاد نام تجاری و تأمین کنندگان پنل می شود. اولویت بندی دستگاه های گران قیمت تر را برای حداکثر درآمد افزایش می دهد.

 

نتایج و پیش بینی های گوشی های تاشو سه ماهه DSCC

به طور مثال ، ۱۵ درصد بهتر شدن صفحه نمایش برای تولید صفحه نمایش Z Fold 3 است در مقابل صفحه نمایش۲ Z Fold در نتیجه تغییر کوچک در اندازه پنل ، هزینه های هر تابلو را کاهش می دهد. مثال دیگر افزایش اندازه بستر UTG در حال پردازش توسط Dowoo Insys است که می تواند تعداد سلول های UTG در هر بستر را تا ۲۵٪ افزایش دهد ، که منجر به ظرفیت بیشتر و هزینه کمتر می شود. همچنین ما شرکت های بیشتری را در پردازش UTG آنلاین مشاهده می کنیم که باید به پایان این محدودیت در حال حاضر محدود کننده اندازه بازار تاشو کمک کند.

در نتیجه…

در همان زمان ، ما شاهد پیشرفت هزینه های صفحه نمایش تاشو در تعدادی از زمینه ها هستیم که در گزارش نیز با هزینه های نمایش و قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۶ به صورت کمی مشخص شده است. در نتیجه بهبود چشمگیر تقاضا و کاهش هزینه ، DSCC چشم انداز فروش تلفن های هوشمند تاشو را تا ۳۵ درصد در سال ۲۰۲۱ به ۷٫۵ میلیون دستگاه افزایش داده است که در سال ۲۰۲۱، ۲۳۲ درصد افزایش یافته است. علاوه بر این ، چشم انداز به ۱۵٫۹ میلیون واحد ، ٪۱۱۲، ۲۰۲۲ خود را تا ۲۰ سال افزایش داده است.