کمپانی چینی هوآوی خودش را برای رونمایی از یک عینک هوشمند جدید آماده می‌کند. بر اساس ادعای برخی منابع آگاه، این گجت هوشمند Eyewear II نام دارد و به زودی معرفی می‌شود. این عینک هوشمند جدید در واقع نسل دوم عینک‌های هوشمند برند هوآوی است. با توجه به گزارش‌های مرتبط، عینک هوشمند Huawei Eyewear II طراحی ظاهری مدرن‌تری دارد و همچنین از عملکردها و توانایی‌های بیشتری در مقایسه با نسل اول پشتیبانی می‌کند. هواوی همچنین در این گجت جدید دستیار هوشمند را به روزرسانی کرده و وزن را تقریبا ۲۰ گرم کاهش داده است.

عینک هوشمند EyeWear II درواقع حاصل همکاری کمپانی چینی هوآوی و یک سازنده کره‌ای به نام Gentle Monster است. اگر به خاطر داشته باشید، نسل اول عینک هوشمند هوآوی سال گذشته در کنار گوشی هوشمند P30 معرفی شد. بدنه این عینک هوشمند رابط و دکمه نداشت و از تکنولوژی شارژ بی سیم با رابط NFC پشتیبانی می‌کرد.

هواوی-عینک هوشمند-علاالدین-پاساژ علاالدین

بر اساس تصاویر رندر، عینک هوشمند هوآوی Eyewear II کوچک‌تر و مسطح‌تر از نسل قبلی است. مشخصا کمپانی هواوی تلاش می‌کند نسل جدید عینک‌های هوشمند خود را مدرن‌تر، به روزتر، هوشمندتر و سبک‌تر بسازد.

در کنار عینک هوشمند، همچنین شاهد تغییرات چشمگیری در توسعه جعبه عینک در مقایسه با نسل اول هستیم. با توجه به تصاویر رندری منتشر شده، موقعیت چراغ‌های نشانگر، دکمه‌های عملگر و پورت ارتباطی USB-C حالا متفاوت طراحی شده است. علاوه بر این، هواوی همچنین فضای اطراف جعبه را بهینه سازی کرده است.

هواوی-عینک هوشمند-علاالدین-پاساژ علاالدین

در حال حاضر جزئیات دقیقی درباره این عینک هوشمند جدید در دسترس نیست. حتی نمی‌دانیم کمپانی هوآوی دقیقا چه زمانی قصد دارد از Eyewear II رونمایی کند و چه زمانی آن را روانه بازار خواهد کرد. همچنین باید بگوییم که عینک هوشمند نسل اول هوآوی هم به طور گسترده عرضه نشد و شاید نسل دوم هم چنین سرنوشتی داشته باشد.