معرفی

Google امروز اعلام کرد که یک رویداد راه اندازی Pixel Fall را در روز سه شنبه ۱۹ اکتبر برگزار می کند. این شرکت در این رویداد Pixel 6 و Pixel 6 Pro را معرفی خواهد کرد.

این احتمالاً اولین رویداد فقط برای Pixel است ، که فاصله ای با رویدادهای قبلی دارد که باعث شده دستگاه های Pixel در کنار اغلب محصولات دیگر Google راه اندازی شوند.

تاریخ انتشار

با این حال ، ممکن است که ما تاریخ انتشار رسمی اندروید ۱۲ برای دستگاه های Pixel را در این رویداد ببینیم. تا کنون ، Google فقط اندروید ۱۲ را به عنوان AOSP منتشر کرده است ، اما فقط “چند هفته آینده” را به عنوان محدوده زمانی برای به روزرسانی اندروید ۱۲ برای Pixel و سایر دستگاه های OEM ارائه کرده است.

گوشی های پیکسل ۶ اولین گوشی هایی خواهند بود که دارای تراشه داخلی Tensor گوگل به همراه طراحی مدرن و دوربین های جدید فانتزی با استفاده از سنسورهای سامسونگ هستند. این گوشی ها همچنین اولین گوشی هایی هستند که با اندروید ۱۲ عرضه می شوند.

 

دوربین

نمونه های جدید دوربین از YouTuber M. Brandon Lee از This is Tech Today آمده است ، که به گفته وی ، از منبع در نیجریه تهیه شده است. علاوه بر نشان دادن کیفیت تصویر و ویدئو Pixel 6 Pro ، یوتیوبر به شما یک نگاه اجمالی از رابط کاربری برنامه دوربین نیز می دهد.

مشخصات دوربین

علاوه بر این ، داده های EXIF ​​تصاویر Google Photos نشان می دهد که تصاویر با وضوح ۱۲٫۵ مگاپیکسل گرفته شده اند ، و نشت های قبلی را تایید می کند که ادعا می کند این تلفن هوشمند دارای سنسور ۵۰ مگاپیکسل است که تصاویر ۱۲٫۵ مگاپیکسلی با پیکسل تولید می کند.

در مورد کیفیت تصویر/ویدئو ، لازم به ذکر است که نمونه های دوربین با یک واحد پیش از انتشار گرفته شده اند و نمونه هایی که در نسخه های خرده فروشی مشاهده خواهیم کرد ، بهتر خواهند بود.