پلتفرم صوتی و محبوب کلاب هاوس از زمان عرضه تا کنون تنها در دسترس کاربران سیستم عامل iOS بوده است. سازندگان این شبکه اجتماعی محبوب که کاربران آن با سرعت زیادی افزایش پیدا می‌کند، قصد دارند به زودی نسخه مخصوص دستگاه‌های اندرویدی را هم منتشر کنند. یک توسعه دهنده اندرویدی با انتشار تصویر اسکرین شات، این برنامه اجتماعی محبوب را روی گوشی پیکسل خود نشان داده است. توسعه دهنده مذکور مدعی شده که روند توسعه نسخه اندرویدی حدود ۶ هفته طول کشیده است که همچنین بسیار روان روی دستگاه‌ها اجرا می‌شود و در حال آزمایش است. زمان تقریبی انتشار این اپلیکیشن برای دستگاه‌های اندرویدی ماه مه است.

از عرضه کلاب هاوس تقریبا ۱ سال می‌گذرد اما حالا تعداد کاربران آن به ۱۳۴ میلیون رسیده است. اگر تنها ۴ هفته اخیر را در نظر بگیریم، تقریبا یک پنجم کاربران در این بازه کوتاه به برنامه اضافه شده‌اند. خبرگزاری بلومبرگ گزارش کرده که ارزش تقریبی اپلیکیشن کلاب هاوس ۴ میلیارد دلار آمریکا است.

رقابت سنگین برای کلاب هاوس

در حالی که هنوز بسیاری از کاربران در انتظار انتشار نسخه اندرویدی برای این اپلیکیشن معروف هستند، رقیبی تازه در راه است. تیک تاک یکی از کمپانی‌هایی است که طراحی و توسعه اپلیکیشنی شبیه به کلاب هاوس را در دست دارد. به گزارش رویترز همچنین فیسبوک قصد دارد چنین امکانی را برای اپلیکیشن اینستاگرام خود فراهم اورد. در کنار این‌ موارد، تلگرام وویس نسخه ۲٫۰ رقیب جدید و قدرتمند دیگری برای کلاب هاوس به شمار می‌رود که از دسامبر ۲۰۲۰ هم در دسترس کاربران قرار گرفته است.