سری جدید آیفون ها

ما هنوز حدود یک سال با سری آیفون ۱۴ فاصله داریم ، اما شایعات در مورد آیفون های نسل بعدی در حال حاضر در اینترنت شروع شده است و آخرین مورد ادعا می کند که اپل حداکثر فضای ذخیره سازی در آیفون های سال آینده را دو برابر خواهد کرد.

حافظه ذخیره سازی

اپل امسال حداکثر حافظه ذخیره سازی را در iPhone 13 دو برابر کرد و مدل های Pro و Pro Max با تریم ۱ ترابایتی عرضه می شوند. و اگر منبع دقیق باشد ، شاهد عرضه آیفون ۱۴ با ۲ ترابایت فضای ذخیره سازی QLC خواهیم بود.

منبع به صراحت به هیچ مدلی اشاره نکرده است ، اما اگر اپل واقعاً قصد دارد فضای ذخیره سازی ۲ ترابایتی ارائه دهد ، احتمالاً آن را در نسخه های Pro و Pro Max می بینیم و ظرفیت بقیه از ۵۱۲ گیگابایت به ۱ ترابایت افزایش می یابد.

ظرفیت حافظه ها

ما نمی دانیم چرا اپل تصمیم گرفت حداکثر میزان ذخیره سازی را در آیفون های سال آینده افزایش دهد ، اما ما حدس می زنیم ویژگی های جدید دوربین یکی از دلایل افزایش ظرفیت ذخیره سازی است. پس از همه ، برای ضبط فیلم های ProRes با وضوح ۴K و ۳۰ فریم بر ثانیه ، حداقل ۲۵۶ گیگابایت حافظه در مدلهای Pro و Pro Max امسال نیاز دارید. نسخه ۱۲۸ گیگابایتی محدود به فیلم های ۱۰۸۰p 30 FPS ProRes است.

عرضه آیفون ها

با این اوصاف ، ما پیشنهاد می کنیم این اطلاعات را با کمی نمک دریافت کنید زیرا از طرف اپل نیست. علاوه بر این ، ما چند ماه با عرضه آیفون ۱۴ فاصله داریم و برنامه ها همیشه می توانند قبل از رسیدن محصول نهایی تغییر کنند.

البته برای مصرف کنندگان نگرانی هایی در مورد ارتقاء حافظه فلش QLC وجود دارد ، زیرا عملکرد و قابلیت اطمینان QLC به اندازه حافظه فلش TLC نیست.

اگر سری آیفون ۱۴ دارای ظرفیت ۲ ترابایت است ، آیا همه آن را خریداری می کنند؟