به گفته این منبع، در چین، تنها  یک سایت JD.com طی مگافروش ۱۱٫۱۱ یک آیفون را تنها در دو ثانیه به قیمت ۱۵٫۶۴ میلیون دلار فروخت.

مشخصات این فروش

این خرده فروش جزئیات فروش خود را فاش نکرد، اما شکی نیست که آیفون ۱۳ بیشترین تقاضا را داشته است. بطوریکه سایت های اینترنتی چینی کاملاً متوجه تعداد زیاد متقاضیان آیفون شدند، چون برخی از سایت ها به دلیل بار بالای سرور به سادگی باز نشدند و دچار مشکل شدند.

آیفون ۱۳ جدیدترین محصول اپل برای بازار گوشی‌های هوشمند است که می‌خواهد رقبای اندرویدی‌اش را به چالش بکشد. این خانواده از گوشی‌های اپل شامل ۴ مدل آیفون ۱۳، ۱۳ مینی، ۱۳ پرو و ۱۳ پرو مکس می‌شود که با وجود تفاوت‌ها، شباهت‌هایی هم با یکدیگر دارند.

البته می توان گفت، این تقاضا به دلیل تخفیف خوردن آیفون ۱۳ افزایش یافته است. آیفون ۱۳ برای اولین بار در سال جاری، چه در چین و چه در جاهای دیگر تخفیف خورده است. البته قیمت بقیه آیفون ها نیز کاهش یافته است.

در چین تنها در یک روز در ۱۱ نوامبر(۱۹ آبان)، دو بازار  JD.com  وAlibaba 139 دلار فروش داشته اند. JD.com گفت که رشد درآمد امسال در مقایسه با فروش سال گذشته ۲۸ درصد بوده است.

قیمت آیفون ۱۳

در حال حاضر آیفون ۱۳ مینی در نسخه‌های ۱۲۸، ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایتی به ترتیب قیمت ۶۹۹، ۷۹۹ و ۹۹۹ دلار دارد. قیمت مدل‌های مختلف آیفون ۱۳ با این میزان حافظه داخلی به ترتیب به ۷۹۹، ۸۹۹ و ۱۰۹۹ دلار است. برای آیفون ۱۳ پرو و ۱۳ پرو مکس با قیمت ۹۹۹ و ۱۰۹۹ دلار برای مدل ۱۲۸ گیگابایتی، قیمت ۱۰۹۹ و ۱۱۹۹ دلار برای مدل ۲۵۶ گیگابایتی، قیمت ۱۲۹۹ و ۱۳۹۹ دلار برای مدل ۵۱۲ گیگابایتی و در نهایت ۱۴۹۹ و ۱۵۹۹ دلاری برای مدل ۱ ترابایتی روبه‌رو هستیم.

قیمت آیفون ۱۳ در ایران

در یک نگاه کلی به قیمت‌های گوشی آیفون ۱۳ می‌توان دریافت که آیفون ۱۳ در انواع مختلف در محدوده قیمتی ۳۰ تا ۸۰ میلیون تومان در بازار قیمت خورده است.

 

 

منبع مطلب