چندی پیش گزارش شد که گوشی سامسونگ Galaxy S22 Ultra سال آینده با طراحی کمی تغییریافته و مجهز به دوربین استاندارد ۱۰۸ مگا پیکسلی ISOCELL سامسونگ عرضه می‌شود. اما حالا شایعه شده است که سامسونگ حسگر ۲۰۰ مگا پیکسلی بزرگ را در ماژول دوربین اصلی آن تعبیه خواهد کرد. علاوه بر این، منبع خبر جدید ادعا می‌کند که خانواده جدید Galaxy S22 در ژانویه ۲۰۲۲ رسما معرفی خواهد شد.

این گزارش توسط یک خبرگزاری کره‌ای و با نقل از چندین منبع آگاه در بازار موبایل منتشر شده است. بر اساس ادعای این منابع، سازنده ژاپنی لنزهای دوربین به نام Olympus به کمپانی سامسونگ پیشنهاد همکاری داده است. سامسونگ هم با شرایط این همکاری موافقت کرده است و در نتیجه این همکاری گوشی سامسونگ Galaxy S22 Ultra به ماژول دوربین اصلی پنج گانه مجهز می‌شود و لنز استاندارد آن هم ۲۰۰ مگا پیکسلی خواهد بود.

سامسونگ-گوشی-گوشی جدید_قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین
سامسونگ-گوشی-گوشی جدید_قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین

همچنین زمزمه‌هایی از پشتیبانی قلم S توسط گوشی جدید Galaxy S22 Ultra شنیده می‌شود. از طرفی هم این امکان چندان تازه نیست و نمی‌دانیم که سامسونگ قلم مذکور را درون جعبه گوشی S22 Ultra قرار می‌دهد یا خیر. گوشی نسل فعلی Galaxy S21 Ultra هم در حال حاضر از قلم S پشتیبانی می‌کند.

در هر صورت، شاهد انتشار گزارش‌های متناقض بسیاری هستیم اما هنوز تا زمان حدودی رونمایی از این خانواده چند ماه دیگر باقی مانده است. به همین خاطر در آینده همچنان گزارش‌های بیشتری منتشر خواهد شد و ما هم آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.