کمپانی سامسونگ با معرفی سری‌های A و M از سال ۲۰۱۹ انقلابی در میان گوشی‌های هوشمند خودش و همچنین بازار این دستگاه هوشمند به پا کرد. این غول تکنولوژی امسال هم تلاش کرد چندین مدل گوشی هوشمند توانمند و میان رده جدید روانه بازار کند و همچنین ۵G را هم در میان ویژگی‌های گوشی‌های ارزان خود جای دهد. در سپتامبر امسال کمپانی سامسونگ تصمیم گرفت خانواده جدید Galaxy F را به گوشی‌های هوشمند غیرپرچمدار خودش اضافه کند. اولین گوشی این خانواده Galaxy F41 نام دارد که به طور اختصاصی توسط یک اپراتور در هند عرضه شده است. حالا گزارشی منتشر شده است که نشان می‌دهد کمپانی سامسونگ یک گوشی جدید از این خانواده را تحت عنوان Galaxy F62 در دست توسعه دارد. این گوشی سامسونگ در بنچمارک Geekbench دیده شده و برخی مشخصات کلیدی آن هم مشخص شده است.

بر اساس این مشخصات، گوشی جدید Galaxy F62 میان رده از پردازنده داخلی اگزینوس ۹۸۲۵ قدرت می‌گیرد و ۶ گیگابایت رم دارد. علاوه بر این رابط کاربری پیش فرض دستگاه One UI 3.0 مبتنی بر اندروید ۱۱ است. این گوشی سامسونگ توانسته است در آزمون‌های تک هسته‌ای و چند هسته‌ای به ترتیب امتیازهای ۷۶۳ و ۱۹۵۲ را کسب کند.

احتمال معرفی گوشی سامسونگ Galaxy F62 در اوایل سال ۲۰۲۱

یک افشاگر هندی معتبر اعلام کرد که سامسونگ یک گوشی جدید و میان رده را با شناسه SM-E625F در دست توسعه دارد و این گوشی احتمالا تحت عنوان تجاری Galaxy F62 معرفی خواهد شد. متاسفانه جزئیات اندکی از این گوشی در دسترس قرار گرفته است اما می‌دانیم که تا پیش از سه ماهه اول سال ۲۰۲۱ نباید منتظر معرفی آن باشیم.

انتظار می‌رود پرچمدار جدید سامسونگ از خانواده Galaxy S در فوریه معرفی شود و اولین گوشی سامسونگ مجهز به اندروید ۱۱ پیش فرض باشد. به همین خاطر پیش بینی می‌شود که گوشی جدید Galaxy F62 پس از آن رونمایی شود.