کمپانی میزو در طراحی و توسعه گوشی‌های خود الزاما روندی یکسان را در پیش نمی‌گیرد اما با وجود این موضوع به نظر می‌رسد که گوشی‌های جدیدش بسیار مورد انتظار هستند. اخیرا گمانه‌ زنی‌های متعددی درباره گوشی جدید این سازنده تحت عنوان Meizu 17 وجود داشته است. همچنین چند تصویر رندری از این گوشی تا به حال منتشر شده است. آخرین تصویر رندری منتسب به Meizu 17 نشان می‌دهد که کمپانی سازنده در توسعه این مدل گوشی جدید دیگر از رویکرد ring flash پیروی نکرده است.

علاوه بر این، گوشی جدید Meizu 17 با دوربین اصلی که به شکل افقی چینش شده توسعه یافته است و فلش LED دارد. این ماژول اصلی همچنین از محافظ Explosion Shield  بهره مند شده است. پنل پشتی این گوشی علاوه بر لوگوی کمپانی سازنده همچنین نشان می‌دهد که Meizu 17 در چین ساخته می‌شود و از امکان ارتباطی پیشرفته ۵G هم پشتیبانی می‌کند.

از آنجا که حسگر فیزیکی اثرانگشت در پنل پشتی گوشی جدید میزو دیده نمی‌شود و این دستگاه هم پرچمدار است، انتظار می‌رود که حسگر مذکور زیر نمایشگر آن تعبیه شده باشد. به طور کلی می‌توان گفت که نما و طراحی ظاهری در گوشی پرچمدار و جدید برند میزو بسیار ساده است.

گوشی-قیمت گوشی-موبایل-گوشی جدید-علاالدین-پاساژ علاالدین-خرید گوشی

پیش از این هم نمایی از پنل پشتی منتسب به گوشی جدید Meizu 17 منتشر شده بود و طراحی تصویر رندر مقابل با آنچه که قبلا دیده بودیم در یک راستا قرار دارد. هر دوی این گوشی‌ها ماژول دوربین اصلی با چینش افقی شامل سه حسگر دارند اما این ماژول در تصویر رندری کمی بزرگتر دیده می‌شود.

گوشی Meizu 17 بهار امسال عرضه می‌شود

بر اساس گزارش‌های قبلی، این گوشی جدید میزو از امکان ارتباطی WiFi 6 و همچنین پردازنده کوالکام اسنپدراگون ۸۶۵ بهره می‌برد. همچنین گزارش شده است که Meizu 17 در بهار سال جاری میلادی به بازار راه پیدا می‌کند. از طرفی تاریخ دقیق رونمایی هنوز مشخص نیست و به طور کلی باید بگوییم جزئیات اندکی از این گوشی جدید در دسترس قرار گرفته است و حتی نمی‌توانیم صحت تصویر پیش رو را هم به طور قطعی تأیید کنیم.