همچنان که به روز رونمایی رسمی از گوشی جدید Honor 30 نزدیک می‌شویم، خبرهای بیشتری درباره این دستگاه منتشر می‌شود. آنر روز گذشته دو پوستر تبلیغاتی را در همین زمینه منتشر کرد و بدین ترتیب برخی از مشخصات این گوشی جدید را هم در اختیار علاقه‌مندان گذاشت.

با توجه به این پوسترها مشخص شد که گوشی جدید آنر از تکنولوژی شارژ سریع ۴۰ واتی پشتیبانی می‌کند. این گوشی همچنین مجوز شارژ سریع امن Rhine را هم دریافت کرده است. علاوه بر این، آنر گفته است که Honor 30 از امکان شارژ سریع بی سیم هم بهره می‌برد، اما به توان دقیق آن اشاره نکرده است.

دومین مورد مهم درباره این گوشی که البته هنوز به طور رسمی تأیید نشده، پشتیبانی نمایشگر گوشی جدید Honor 30 از نرخ تازه سازی معادل ۹۰ هرتز است.

در آخر برند سازنده گفته است که گوشی جدید Honor 30 از بلندگوهای دوگانه برای پشتیبانی از Histen smart audio بهره می‌برد. آنر اضافه کرد این بلندگوهای قدرتمند تنها نکته ارزشمند در توسعه گوشی جدیدش نیست و به عبارت دیگر در مراسم رونمایی از Honor 30 شاهد معرفی برخی موارد و تکنولوژی‌های چشمگیر دیگر هم خواهیم بود.

با توجه به اطلاعاتی که قبلا درباره  Honor 30 منتشر شده است، این گوشی جدید از پردازنده داخلی Kirin 985 قدرت می‌گیرد. بدین ترتیب با گوشی پرچمدار جدیدی از برند آنر مواجه هستیم که قرار است با پرچمداران مجهز به پردازنده موبایلی سطح بالای برند کوالکام به رقابت بپردازد. گوشی جدید Honor 30 همچنین موفق به دریافت مجوز TENAA شده  برخی مشخصات و جزئیاتش در آن پایگاه هم افشا شده است. با توجه به مجوز TENAA، این گوشی جدید با شناسه EBG-AN10 (که احتمالا متعلق به مدل Honor 30 Pro است) از دوربین سلفی ۳۲ مگا پیکسلی بهره می‌برد و لنز استاندارد ۵۰ مگا پیکسلی هم در پنل پشتی خود دارد. این دوربین اصلی همچنین از بزرگنمایی اپتیکال تا ۵ برابر پشتیبانی می‌کند.

گوشی  Honor 30 قرار است ۱۵ آوریل (۲۷ فروردین) معرفی شود.