ساختار فیسبوک

ساختار Facebook Inc دیروز به متا تغییر کرد. قرار نیست همه چیز در مورد هدست های مجازی،واقعی باشد، اما به نظر می رسد این شرکت روی  ساعت های هوشمند کار می کند.

به گزارش رویترز، تصویر زیر در یکی از برنامه های iOS کشف شده است. این یک ساعت مچی شکل است، صفحه نمایش آن گوشه های گرد و یک بریدگی برای دوربین جلو دارد. البته بله دوربین روی ساعت قرار گرفته است.

عینک هوشمند

این تصویر در اپلیکیشن Ray-Ban Stories یافت شد، عینک هوشمند مجهز به دوربین که فیسبوک (متا)، با Ray-Ban ایجاد کرده است، بنابراین تا حدودی ارتباطی بین ساعت و عینک شکل خواهد گرفت.

عینک می تواند از دیگران عکس و فیلم بگیرد، اما استفاده از آن ها برای گرفتن عکس از اشیا شما مشکل است. استفاده از ساعت کار را آسان تر می کند. البته، اگر بخواهید از شخص یا چیز دیگری عکس بگیرید، ساعت آنقدرها هم خوب نیست. بنابراین، عینک و ساعت در کنار هم یکدیگر را کامل می کنند.

تماس های ویدیویی

به هر حال، تماس‌های ویدیویی یکی دیگر از برنامه‌های در نظر گرفته شده برای ساعت است، اگرچه بالا نگه داشتن دست برای مدت طولانی ایده‌آل نخواهد بود (و اگر آن را روی میز بگذارید، فرم آن تغییر خواهد کرد)

گزارش‌های قبلی ادعا می‌کرد این ساعت که تمرکز بر روی سلامت و پیام‌رسانی خواهد داشت. می تواند کاربردهای دیگری نیز داشته باشد، به عنوان مثال یک کنترل کننده برای هدست های VR متا.

 عرضه مدل های بعدی

یکی از افشاگران گفت که سه نسل از ساعت های هوشمند در دست ساخت هستند که اولین آن احتمالاً اوایل سال آینده عرضه می شود. یکی از مدل‌های بعدی می‌تواند دارای دوربین‌های جداشدنی باشد که در مورد آن شنیده‌ایم. این ساعت باید دارای اتصال LTE باشد و به آن اجازه می دهد بدون تلفن کار کند و قیمت آن حدود ۴۰۰ دلار خواهد بود.