در حال حاضر بسیاری از کاربران منتظر رونمایی کمپانی‌های سازنده از گوشی‌های جدیدی مانند Xiaomi Mi 10، Realme X50 و Redmi K30 Pro هستند. البته برخی از این گوشی‌ها در حال حاضر در چین رونمایی شده‌اند و کاربران در سایر کشورها همچنان منتظر ورود رسمی‌شان به بازار جهانی هستند. از طرفی هم در این میان هنوز گوشی Redmi K30 Pro رسما معرفی نشده است. تا به حال شایعه‌های بسیاری درباره طراحی احتمالی این گوشی جدید منتشر شده است و روز گذشته هم کمپانی سازنده خودش با انتشار پوستری تبلیغاتی طرح این گوشی جدید را بار دیگر مورد تأیید قرار داد.

استراتژی کمپانی شیائومی و برند ردمی در سال گذشته اینگونه اجرا شد که دو گوشی Redmi K20 و Redmi K20 Pro از نظر ظاهری یکسان اما از نظر سخت افزار داخلی متفاوت توسعه پیدا کنند و روانه بازار شوند. Redmi K20 با توجه به پردازنده‌اش به بخش میان رده بازار تعلق داشت اما نسخه Redmi K20 Pro با سخت افزار پیشرفته‌اش یک پرچمدار شناخته شد. حالا امسال دیگر قرار نیست که دوباره شاهد اجرای این استراتژی باشیم. کمپانی ردمی طراحی گوشی جدید Redmi K30 Pro را تغییر داده است و این گوشی از نظر ظاهری هم شباهتی به Redmi K30 ندارد.

شیائومی-گوشی-گوشی جدید-قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین

تأیید طراحی گوشی هوشمند Redmi K30 Pro

تا این لحظه همه طراحی‌های احتمالی بر اساس شایعه‌ها شکل گرفته بود. حالا دیگر تقریبا مطمئن هستیم که طراحی ظاهری گوشی جدید Redmi K30 Pro از طراحی ظاهری گوشی هوشمند Redmi K30 که چند ماه پیش شاهد انتشار طرح آن بودیم، متفاوت خواهد بود.

شاید نتوانیم درباره همه جزئیات طراحی صحبت کنیم اما می‌توانیم به مهم‌ترین بخش آن بپردازیم. ردمی با انتشار پوستر جدیدش تأیید کرده است که گوشی Redmi K30 Pro را با طراحی دوربین سلفی پاپ آپ روانه بازار خواهد کرد. بدین ترتیب هیچگونه حاشیه و ناچی در نمایشگر وجود نخواهد داشت.

تصویر مقابل همچنین طراحی حاشیه‌های بسیار نازک را تأیید می‌کند. گوشی جدید Redmi K30 Pro همچنین در ماه مارس رسما معرفی می‌شود. متاسفانه هنوز تاریخ دقیق رونمایی از این محصول هوشمند را نمی‌دانیم اما می‌توانیم پیش بینی کنیم که احتمالا اواخر ماه مارس شاهد معرفی آن خواهیم بود.