مجموعه جدیدی از اخبار و ویدیوهای منتشر شده طراحی گلکسی نوت ۲۰ سامسونگ را افشا کرده است. این ویدیو و اطلاعات توسط Pigtou منتشر شده است و ممکن است برخی از آن‌ها اشتباه باشد. این گوشی بسیار شبیه به Galaxy S20 Ultra است و به نظر می‌رسد طراحی ماژول دوربین هم شبیه به گلکسی S20 اولترا است. مثل سری‌های قبلی گوشی‌های سری نوت حالت مربعی تری نسبت به سری S دارد و این حالت همچنان حفظ شده است. ابعاد گوشی ۱۶۱٫۸ * ۷۵٫۳ * ۸٫۵ میلی متر است که تقریبا نزدیک به گلکسی نوت ۱۰ پلاس می‌باشد. طبق این گزارش ابعاد دوربین هم ۳۸٫۱ * ۲۱٫۹ میلی متر است. انتظار می‌رود طبق روال گذشته نوت ۲۰ پلاس از این گوشی بزرگتر باشد.

 

 

طبق چیزی که در بالا در مورد نوت ۲۰ گفته شد انتظار می‌رود صفحه نمایش گوشی ۶٫۷ اینچی باشد. همچنین صفحه نمایش گوشی کاملا مسطح است و خبری از خمیده بودن آن نیست که به استفاده بهتر از قلم کمک می‌کند. جای قلم نیز تغییر کرده است و از سمت راست به سمت چپ منتقل شده است. احتمالا این کار را برای منتقل کردن تمامی کلیدهای گوشی به سمت راست انجام داده است. این خبر که دکمه پاور دوباره به سمت راست برمی‌گردد خبر خوبی است. همچنین ولوم بالا و پایین نیز در سمت راست قرار خواهند گرفت.

 

سامسونگ-گوشی-گوشی جدید-قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین

 

احتمال می‌رود گلکسی نوت ۲۰ و نوت ۲۰ پلاس با پردازنده اسنپ دراگون ۸۶۵ یا اگزینوس ۹۹۰ عرضه شوند. طبق شایعاتی که پیشتر منتشر شده بود انتظار می‌رود باتری این گوشی‌ها به ترتیب ۴۰۰۰ و ۴۵۰۰ میلی آمپر ساعتی باشد. این گوشی ها در ماه آگوست و در مراسمی که به صورت آنلاین برگزار می‌شود معرفی خواهند شد.