دوربین گلکسی S21 اولترا توانست در وبسایت DxOMark امتیاز ۱۲۱ را کسب کند. گلکسی S21 اولترا جدیدترین گوشی سامسونگ مجهز به تراشه اگزینوس است. این وب‌سایت، آن را پائین تر از مدل های قبلی این خانواده مانند گلکسی S20 اولترا قرار داده است.

این گوشیدارای یک دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی برخوردار بوده و توانسته بود در بررسی وب‌سایت DxOMark امتیاز ۱۲۶ را از آن خود کند. گلکسی S21 اولترا امتیاز های ۱۲۸ و ۷۶ را در بخش مربوط به عکاسی و زوم کسب کرد و توانست در بخش فیلمبرداری ۹۸ امتیاز به دست آورد. این در حالی است که گلکسی S20 اولترا توانسته بود در بخش فیلمبرداری ۱۰۶ امتیاز را به نام خود ثبت کند. البته گلکسی S21 اولترا در بخش زوم دوربین عملکرد بهتری نسبت به مدل های قبلی داشته اما دوربین های تله فوتو عملکرد ضعیف تری داشتند. اختلاف امتیاز گلکسی S20 اولترا با گلکسی نوت ۲۰ در این قسمت فقط یک امتیاز بوده و در بخش زوم هم عملکرد چشمگیری نداشته است. این سایت همچنین اعلام کرد عملکرد دوربین پریسکوپی با زوم اپتیکال ۱۰ برابری نسبت به دوربین ۶۴ مگاپیکسلی گلکسی نوت ۲۰ با زوم سه برابری تفاوت چندانی نداشته است.
این پرچمدار جدید کره ای، در بخش فیلمبرداری نیز خیلی خوب ظاهر نشد و با ۹۸ امتیاز، همرده پیکسل ۴a قرار گرفت. عملکرد نامناسب لرزش‌گیر نیز به عنوان مشکل اصلی در گوشی گلکسی S21 ذکر شد. با این بررسی امکان بهبود دوربین ها از طریق بروزرسانی های سامسونگ وجود خواهد داشت.