گوشی های گوگل

گوشی‌های پیکسل گوگل اغلب دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که آنها را از بقیه اندروید متمایز می کند و برنامه Personal Safety یکی از این ویژگی ها است. با آخرین به روزرسانی ۲۰۲۱٫۰۸٫۲۷ ، اکنون برنامه SOS می تواند فیلم ها را در حالت اضطراری ویژه ضبط کند که با فشار دادن دکمه پاور پنج بار متوالی شروع می‌شود.

SOS

 

ویژگی اضطراری

ویژگی اضطراری SOS قادر است به مدت ۴۵ دقیقه فیلم ضبط کند به شرط اینکه گوشی فضای خالی کافی داشته باشد. به گفته توسعه دهندگان XDA ، ویدیوهایی با وضوح ۷۲۰p به لطف فشرده سازی گوگل ، به اندازه ۱۰ مگابایت در دقیقه فیلم ضبط می‌کنند. اگر تلفن شما به اینترنت متصل باشد ، این ویدیوها به طور خودکار توسط حساب گوگل شما پشتیبانی می‌شوند.

ویدئوهای SOS

همچنین می‌توانید این ویدئوهای SOS اضطراری را به فهرستی از مخاطبین اضطراری انتخابی خود ارسال کنید. این برنامه همچنین می‌تواند با خدمات اضطراری کشور شما تماس بگیرد ، اگر مایلید می‌توانید آلارم موقعیت مکانی و اطلاعات خصوصی دیگر خود را با مخاطبین اضطراری خود به به اشتراک بگذارید که با زنگ هشدار، آنها را از وضعیت شما آگاه کند.

با به روزرسانی جدید تلفن های پیکسل گوگل ، حالت اضطراری SOS فعال می شود که می تواند به طور خودکار فیلم ها را ضبط کرده و در مواقع بحرانی به صورت آنلاین بارگذاری کند.

SOS

ضبط خودکار ویدیو

از طریق تنظیمات برنامه ایمنی شخصی Pixel ، ویژگی اضطراری جدید را می توان به سادگی با پنج بار فشار دادن دکمه پاور فعال کرد. پس از آن تلفن شما تا ۴۵ دقیقه فیلمبرداری را شروع می کند تا دستگاه شما فضای ذخیره سازی کافی داشته باشد و همچنان می توانید از آن برای سایر عملکردها استفاده کنید در حالی که نماد اعلانات و منظره یاب کوچک ظاهر می شود تا به شما بگوید در حال ضبط ویدئو هنگامی که ضبط متوقف شد.

حالت اضراری

فایل به طور خودکار بارگذاری می شود و در حساب Google شما پشتیبان گیری می شود به شرط اینکه تلفن شما دارای اتصال به اینترنت باشد و پیوند بارگیری ویدیو را می توان با لیست تعیین شده از مخاطبین اضطراری نیز به اشتراک گذاشت. علاوه بر این ، حالت اضطراری SOS ابزارهای دیگری مانند تماس با ۹۱۱ ، زنگ خطر یا به اشتراک گذاری اطلاعات با مخاطبین اضطراری شما را نیز شامل می شود.