هفته گذشته گزارش کردیم که یک تبلت تنومند سامسونگ به نام Galaxy Tab Active 3 توانست از رگولاتوری بلوتوث مجوز دریافت کند. حالا با فاصله کوتاهی از آن مجوز، تبلت سامسونگ مذکور در پایگاه رگولاتوری WiFi Alliance هم دیده شده است. بدین ترتیب به نظر می‌رسد که تبلت جدید سامسونگ یک قدم دیگر هم به رونمایی رسمی نزدیک‌تر شده است و احتمالا به زودی شاهد رونمایی سامسونگ از آن خواهیم بود.

تبلت جدید Galaxy Tab Active 3 در رگولاتوری WiFi Alliance

می‌دانیم که تبلت جدید Galaxy Tab Active 3 در سه نسخه توسعه یافته و هر سه مدل هم در پایگاه WiFi Alliance دیده شده است. این شناسه‌ها SM-T570، SM-T575 و SM-T577 هستند. به نظر می‌رسد که تمایز کلیدی این نسخه‌ها در قابلیت ارتباطی‌شان است. در این میان نسخه SM-T570 از امکان ارتباطی WiFi بهره می‌برد، نسخه SM-T575 قابلیت ارتباطی LTE ارائه می‌دهد و در آخر نسخه SM-T577 احتمالا تنها نسخه ۵G از این تبلت سامسونگ است.

سامسونگ-تبلت جدید-قیمت تبلت-خرید تبلت-علاالدین-پاساژ علاالدین

همان طور که انتظار می‌رفت، همه نسخه‌ها از این تبلت جدید به نرم افزار سیستم عامل اندروید ۱۰ و رابط کاربری One UI مجهز می‌شوند. به جز این، فهرست مشخصات این رگولاتوری همچنین تایید کرده است که هیچکدام از این مدل‌های Tab Active 3 از نسخه جدید WiFi 6 پشتیبانی نمی‌کند. این تبلت سامسونگ همچنین قابلیت ارتباطی بلوتوث نسخه ۵٫۰ هم دارد. مجوز WiFi Alliance معمولا به مشخصات کلیدی و فنی دستگاه اشاره نمی‌کند و این حقیقت درباره مجوز تبلت جدید سامسونگ هم صدق می‌کند.

با توجه به صدور دو مجوز اخیر برای تبلت جدید Galaxy Tab Active 3 انتظار می‌رود که این دستگاه هوشمند به زودی معرفی شود و همچنین در آینده نزدیک شاهد انتشار مشخصات فنی و جزئیات بیشتری از آن باشیم. فعلا اطلاعات بیشتری درباره این تبلت هوشمند در دست نداریم اما پیش بینی می‌شود که قیمت آن حدود ۵۰۰ دلار تعیین شود.