ساعت هوشمند سامسونگ هفته گذشته مجوز ۳C را دریافت کرد و حالا در پایگاه رگولاتوری FCC هم دیده شده است. همانطور که انتظار می‌رفت، پایگاه داده‌های FCC برخی جزئیات را درباره مشخصات این ساعت هوشمند جدید منتشر کرده است. با توجه به این گزارش تازه، باید بگوییم که گجت پوشیدنی جدید سامسونگ تا به حال موفق به اخذ سه مجوز مختلف شده است. این موضوع همچنین نشان می‌دهد که به تاریخ رونمایی رسمی از این گجت جدید سامسونگ نزدیک‌تر شده‌ایم.

مشخصات رگولاتوری FCC از ساعت هوشمند جدید سامسونگ گلکسی

ساعت هوشمند گلکسی ۲۰۲۰ سامسونگ با شناسه‌های SM-R845 و SM-R855 موفق به دریافت مجوز FCC شده است. به نظر می‌رسد که SM-R840/845 متعلق به نسخه کوچک و شناسه SM-R850/855 متعلق به نسخه بزرگ‌تر این ساعت سامسونگ باشد. این دو مدل همچنین در دو نسخه با پشتیبانی از امکان ارتباطی WiFi / LTE معرفی می‌شوند.

فهرست مشخصات FCC از ساعت هوشمند جدید سامسونگ، این محصول را از نمای پشتی هم به نمایش گذاشته است. با توجه به این طراحی، ساعت سامسونگ گلکسی ۲۰۲۰ با صفحه دایره‌ای در اندازه قطر ۴۵ میلی متر و از جنس استیل ضدزنگ ساخته می‌شود و این اطلاعات به اندازه بزرگ‌تر این دوگانه تعلق دارد. این طراحی همچنین به برخی مشخصات کلیدی دیگر مانند Gorilla DX، ۵AT و MIL-STD-810G اشاره دارد و امکانات ارتباطی GPS و LTE را هم مورد تأیید قرار می‌دهد.

ساعت هوشمند-ساعت سامسونگ-سامسونگ-گوشی-گوشی جدید- خرید گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین

در این مجوز مشخصا از جنس استیل ضدزنگ برای بدنه گجت پوشیدنی سامسونگ یاد شده است اما علاوه بر آن شاهد نسخه‌هایی از جنس آلومینیوم و تیتانیوم هم خواهیم بود. در قسمت پشت بدنه این ساعت سامسونگ نام تجاری Galaxy Watch نقش بسته است. با توجه به این موضوع هنوز نمی‌دانیم ساعت پیش رو گلکسی واچ ۲ یا گلکسی اکتیو ۳ خواهد بود.

ساعت هوشمند-ساعت سامسونگ-سامسونگ-گوشی-گوشی جدید- خرید گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین

از آنجا که ساعت هوشمند سامسونگ اخیرا بارها مجوزهای مختلفی را دریافت کرده است، احتمالا در آینده بیشتر شاهد حضورش در گزارش‌های مختلف خواهیم بود. باید یادآور شویم که نسل آینده ساعت‌های هوشمند سامسونگ از ۸ گیگابایت مموری در کنار باتری ۳۳۰ میلی امپر ساعتی بهره می‌برند و انتظار می‌رود که همچنین شاهد بهبود چشمگیری هم در بخش حافظه داخلی آن‌ها باشیم.

احتمال معرفی در کنار گوشی سامسونگ گلکسی نوت ۲۰

سامسونگ معمولا ساعت‌های هوشمند خودش را در کنار گوشی‌های پرچمدار جدیدش معرفی می‌کند و به همین خاطر ممکن است امسال هم نسل جدید ساعت‌های هوشمند این غول تکنولوژی در کنار پرچمداران گلکسی نوت ۲۰ رونمایی شود. علاوه بر این دو محصول، برخی انتظار دارند که سامسونگ تبلت جدید Galaxy Tab S7 خود را هم در همان رویداد معرفی کند.

رویداد محصول آینده این غول تکنولوژی احتمالا در ماه اوت برگزار خواهد شد.