آنر، برند زیرمجموعه هوآوی، قصد دارد ۲۵ فوریه (۶ اسفند) از دو گوشی جدید به نام‌های Honor 9X Pro و Honor V30 برای بازارهای جهانی رونمایی کند. همچنین به نظر می‌رسد که این کمپانی سازنده یک گوشی هوشمند دیگر را هم علاوه بر دو مورد مذکور در نوبت معرفی دارد. منظور از این گوشی جدید Honor 9C است. همان‌طور که از نامش هم برمی‌آید، این گوشی جدید جانشین Honor 8C است. گوشی جدید Honor 9C روز گذشته در پایگاه رگولاتوری EEC دیده شد و در ادامه این مطلب همه موارد مربوط به آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

احتمال معرفی گوشی جدید Honor 9C در آینده نزدیک!

این گزارش ابتدا توسط خبرگزاری ۹۱Mobiles منتشر شده است. با توجه به فهرست مشخصات، گوشی جدید Honor 9C با شناسه ASK-L29 توسعه یافته است. این گوشی هوشمند دو روز پیش مجوز EEC را دریافت کرده اما اطلاعات چشمگیری درباره آن در دسترس نیست. در حال حاضر به جز نام تجاری Honor 9C مورد دیگری در مجوز تأیید نشده و مشخصات فنی آن هم ناگفته باقی مانده است. از طرفی هم در هر صورت گوشی جدید Honor 9C باید نسخه به روزرسانی شده‌ای از گوشی قبلی Honor 8C باشد. انتظار می‌رود آنر این گوشی جدید را به پردازنده موبایلی قدرتمند، باتری با دوام بیشتر و همچنین دوربین بهبود یافته مجهز کند.

آنر-گوشی-گوشی جدید-قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین

با توجه به این موضوع که گوشی جدید Honor 9C توانسته است مجوز EEC را دریافت کند، انتظار می‌رود که به زودی شاهد رونمایی رسمی از آن باشیم. همچنین باید به این احتمال اشاره کنیم که ممکن است برند آنر گوشی جدید Honor 9C را در کنار دو مدل دیگر Honor 9X و Honor V30 معرفی کند. اگر این احتمال صحت داشته باشد، انتظار می‌رود در روزهای آینده جزئیات بیشتری درباره مشخصات فنی این گوشی جدید منتشر شود.