کمپانی سامسونگ یک گوشی میان رده جدید را به نام Galaxy A41 در نوبت معرفی دارد و با توجه به گزارش‌های دیگری که منتسب به آن قبلا هم منتشر شده بود، تا حدودی به وجود این گوشی سامسونگ واقف هستیم. همان طور که از نامش هم برمی‌آید، این گوشی جانشین Galaxy A40 است. این گوشی هوشمند اخیرا در پایگاه بنچمارک Geekbench هم دیده شده بود و حالا شاهد صدور مجوز Bluetooth SIG برای آن هستیم. همان طور که انتظار می‌رفت، برخی از مشخصات فنی این دستگاه در مجوز بلوتوث آن تأیید شده است.

مجوز بلوتوث برای گوشی سامسونگ Galaxy A41

با توجه به صدور این مجوز، نام تجاری Galaxy A41 هم برای این گوشی جدید سامسونگ به تأیید رسید. علاوه بر این، دستگاه مذکور از بلوتوث نسل ۵٫۰ پشتیبانی می‌کند. البته به طور کلی مجوز Bluetooth SIG اطلاعات چندانی را درباره دستگاه‌ها فاش نمی‌کند.

سامسونگ-گوشی-گوشی جدید-قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین

با توجه به اطلاعات افشا شده قبلی، این گوشی سامسونگ با شناسه SM-A415F توسعه یافته است. گوشی سامسونگ Galaxy A41 همچنین مجهز به ۴ گیگابایت رم و سیستم عامل اندروید ۱۰ توسعه یافته است. انتظار می‌رود که گوشی هوشمند مذکور از سامسونگ همچنین دوربین اصلی سه گانه در پنل پشتی داشته باشد و از لنز استاندارد ۴۸ مگا پیکسلی هم بهره ببرد. دوربین سلفی آن هم ممکن است لنز تکی ۲۵ مگا پیکسلی در نظر گرفته شود.

گوشی سامسونگ Galaxy A41 همچنین از پردازنده داخلی Helio P65 قدرت می‌گیرد و بیشینه ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی دارد. در آخر باید به باتری این دستگاه اشاره کنیم که ظرفیت آن ۳۵۰۰ میلی آمپر ساعت است.

سامسونگ هنوز تاریخ قطعی برای رونمایی رسمی از این گوشی جدید ارائه نکرده است. از طرفی با توجه به صدور مجوز بلوتوث برای آن انتظار می‌رود که به زودی شاهد معرفی رسمی Galaxy A41 باشیم.