کمپانی سامسونگ در ژوئیه سال گذشته از تبلت هوشمند Galaxy Tab S6 خود رونمایی کرد و نسخه دیگری هم از آن را با پشتیبانی از امکان ارتباطی ۵G در ژانویه امسال روانه بازار ساخت. حالا یک نسخه Lite از این تبلت سامسونگ با شناسه SM-P615 مجوز بلوتوث دریافت کرده است.

در این مجوز مشخصات و اطلاعاتی درباره تبلت سامسونگ Galaxy Tab S6 Lite دیده نمی‌شود و تنها پشتیبانی آن از قابلیت بلوتوث ۵٫۰ تأیید شده است. از طرفی هم به لطف انتشار نتایج بنچمارک این دستگاه توسط پایگاه بنچمارک Geekbench می‌دانیم که Galaxy Tab S6 Lite از پردازنده داخلی اگزینوس ۹۶۱۱ پشتیبانی می‌کند، ۴ گیگابایت رم دارد و نرم افزار سیستم عامل پیش فرض آن هم اندروید ۱۰ است.

تبلت-گوشی-گوشی جدید-قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین

بر اساس گزارشی که خبرگزاری SamMobile منتشر کرده است، تبلت سامسونگ SM-P615 نسخه LTE از تبلت جدید Galaxy Tab S6 Lite است و همچنین یک نسخه هم با پشتیبانی از امکان ارتباطی WiFi از این تبلت سامسونگ وجود دارد که با شناسه SM-P610 توسعه یافته است. هر دو نسخه با ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی معرفی می‌شوند.

در حال حاضر جزئیات درباره تبلت سامسونگ Galaxy Tab S6 Lite بسیار کم است اما امیدواریم در هفته‌های آینده شاهد انتشار خبرهای بیشتری در این باره باشیم.