مجوز ۳C صادرشده برای گوشی جدید Lenovo Legion متاسفانه اطلاعات چندانی را درباره این محصول هوشمند بازگو نمی‌کند. مجوز مذکور تایید می‌کند که گوشی جدید گیمینگ لنوو Legion با شناسه L79031 به ثبت رسیده است و از شارژر ۴۵ واتی هم پشتیبانی می‌کند. برخی اطلاعاتی که پیش‌تر منتسب به گوشی مذکور منتشر شده بود، نشان می‌داد که بیشینه توان شارژ برای Lenovo Legion 90 وات خواهد بود. همچنین می‌دانیم که این گوشی از شبکه ارتباطی ۵G بهره می‌برد.

مجوز ۳C برای گوشی جدید لنوو

سایر گزارش‌ها درباره گوشی جدید لنوو Legion نشان می‌دهند که این محصول هوشمند به نمایشگری با نرخ تازه سازی ۱۴۴ هرت، مموری LPDDR5، حافظه داخلی UFS 3.0 و دوربین اصلی شامل لنز استاندارد ۶۴ مگا پیکسلی، لنز فوق عریض ۱۶ مگا پیکسل مجهز شده است. گفته می‌شود که دوربین سلفی در این گوشی جدید از لنز استاندارد ۲۰ مگا پیکسل برخوردار می‌شود و به لطف طراحی کشویی آن در بدنه، نمایشگر دستگاه بدون بریدگی و ناچ توسعه یافته است.

همان طور که از یک گوشی هوشمند گیمینگ انتظار می‌رود، گوشی جدید لنوو هم از پردازنده کاملا کارآمد و توانمندی قدرت می‌گیرد و گرمای اضافه درون دستگاهش هم به کمک سیستم خنک کننده طراحی شده در آن، به بیرون هدایت می‌شود. همچنین رابط کاربری سیستم غیراستاندارد خواهد بود و تنظیمات افقی در توسعه دستگاه و قطعات درونی آن ترجیح داده شده است.

پیش از این قرار بود که گوشی گیمینگ Lenovo Legion در آوریل امسال پیش نمایش داده شود، اما با توجه به پاندمیک فعلی این رویداد لغو شد.

تیزر لنوو و تجربه فوق العاده افقی

لنوو مدت‌های مدید است که اقدام به انتشار تبلیغات برای گوشی گیمینگ خود کرده است. از طرفی هم همچنان که به تاریخ رونمایی نزدیک می‌شویم، شاهد افشای جزئیات بیشتری در این رابطه خواهیم بود. اخیرا یک تیزر تبلیغاتی توسط لنوو در پلتفرم اجتماعی Weibo لا کاربران به اشتراک گذاشته شد. این تیزر به جای قابلیت‌های معمول دیگر، بر تجربه افقی نمایش در Lenovo Legion متمرکز شده است.