یک گوشی جدید از برند آنر با شناسه YOK-AN10 (Honor V40) در آخرین روز سال ۲۰۲۰ موفق شد مجوز شارژ سریع Rheinland را دریافت کند. این مجوز نشان می‌دهد که گوشی جدید برند آنر قادر است از شارژ سریع بی سیم تا ۵۰ وات پشتیبانی کند. همچنان که به روز رونمایی از این گوشی جدید نزدیک می‌شویم، مجوز Rheinland آخرین مجوزی به شمار می‌رود که برای Honor V40 صادر شده است.

با توجه به پوستری که در شبکه اجتماعی Weibo منتشر شده، روند پیش فروش این گوشی جدید هم آغاز شده است. در این پوستر به خوبی می‌توان نمایشگر بزرگ و جذاب V40 را با خمیدگی آن مشاهده کرد. ظاهرا روند پیش فروش در فروشگاه‌های آفلاین آغاز شده و اگر همه چیز طبق برنامه ریزی سازنده پیش برود، ۱۲ ژانویه (۲۳ دی) شاهد رونمایی آنر از گوشی جدید V40 خواهیم بود. همچنین انتظار می‌رود که فروش آنلاین این گوشی به محض رونمایی رسمی آغاز شود.

این گوشی جدید همچنین اخیرا مجوز TENAA دریافت کرد که نشان می‌دهد رونمایی آن نزدیک است. با توجه به این مجوز‌ها، گوشی جدید Honor V40 با شارژر استاندارد هوآوی HW-110600C0x همراه است. این شارژر از توان شارژ سریع تا ۶۶ وات پشتیبانی می‌کند. علاوه بر این، برخی پیش بینی کرده‌اند که گوشی مذکور از تراشه مدیاتک Dimensity 1000+ قدرت می‌گیرد.

گوشی جدید آنر V40 همچنین نمایشگر خمیده با نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتز و نرخ نمونه گیری لمسی ۳۰۰ هرتزی دارد. نسخه Pro از این گوشی جدید در پنل پشتی خود ماژول دوربین با لنزهای سه گانه و لنز استاندارد ۵۰ مگا پیکسلی دارد و گفته می‌شود که نسخه V40 Pro Plus در ماژول اصلی به چهار لنز مجهز خواهد شد. این گوشی همچنین بریدگی کشیده در نمایشگر دارد که دوربین سلفی دوگانه با لنزهای ۱۳ مگا پیکسلی و عمق تصویر در آن قرار گرفته است.

گوشی جدید V40 اولین گوشی هوشمند آنر از زمان جدا شدن این برند از کمپانی هوآوی است. هوآوی در ادامه تحریم‌های سنگین امریکا، اخیرا مجبور شد برند آنر را بفروشد و این برند حالا در تلاش است کسب و کار خود را به طور کاملا مستقل پیش ببرد.