شیائومی به یکی از رهبران گجت‌های پوشیدنی تبدیل شده است و با عرضه دستبندهای سلامتی خوب و خوش قیمت خود توانسته است بخشی از بازار این گجت‌ها را به دست آورد. همچنین هدفون‌های بلوتوثی این شرکت نیز از قیمت خوبی برخوردار هستند و توانسته اند توجهات زیادی را به خود جلب کنند. حالا هم این کمپانی از جدید ترین محصولات خود در این دو دسته پرده برداشته است که در ادامه نگاهی به آن‌ها خواهیم انداخت.

شیائومی می اسمارت بند ۵

در ابتدا این نکته را بدانیم که نسخه جهانی این دستبند از NFC برخوردار نیست و نسخه با این قابلیت منحصرا برای بازار چین است. مدل جدید دستبند شیائومی، صفحه نمایش بزرگتری دارد و سایز آن از ۰٫۹۵  به ۱٫۱ رسیده است. این نسخه به شما این امکان را می‌دهد که با قرار دادن ویجت‌ها، صفحه نمایش را شخصی سازی کنید. همچنین مانیتورینگ ضربان قلب ۵۰ درصد از نسخه قبلی بهتر و با دقت تر عمل می‌کند.

 

شیائومی-قیمت گوشی-گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین

 

نکته مثبت در مورد این دستبند این است که برخلاف نسخه قبلی کابل شارژ را می‌توانید بدون جدا کردن بدنه اصلی گجت از بندها متصل نمایید. می اسمارت بند ۵ با ۶ دستبند عرضه می‌شود و عمر مفید باتری آن ۱۴ روز تخمین زده شده است. این دستبند گواهینامه مقاوت در برابر قطرات آب را نیز دارا است. انتظار می‌رود قیمت این دستبند ۴۰ دلار باشد.

ایرفون Mi TWS

ایرفون تمام بلوتوث شیائومی دیگر محصول معرفی شده این کمپانی است که با استفاده از به کارگیری تعداد بیشتری میکروفون قابلیت حذف نویز بهتری را ارائه می‌دهد. عمر مفید باتری این هدفون ۵ ساعت اعلام شده است و تاریخ دقیق عرضه و قیمت آن هنوز اعلام نشده است.

 

شیائومی-قیمت گوشی-گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین