تعطیلات خرید روز مجردها (Singles Day sale) که در ۱۱ نوامبر (۲۰ آبان) برگزار شد و به عدد تاریخ خوش شانس ۱۱٫۱۱ نام‌گذاری شد، موفقیت بزرگی بود. طبق آمار منتشر شده از بزرگترین خرده فروش آنلاین چینی JD.com، شیائومی بیشترین فروش گوشی را داشته و اپل در رتبه دوم و آنر در رتبه سوم فروش قرار گرفتند.

پرفروش‌ترین گوشی Redmi K40 (نسخه اصلی)، آیفون ۱۳ و Redmi 9A بسیار ارزان و مقرون به‌صرفه بودند.

عملکرد و تنوع شیائومی در نمونه کارهایش باعث شد ۹ دستگاه خود را وارد ۲۰ دستگاه برتر کند که این شامل گوشی‌های Redmi و Mi از همه محدوده‌های قیمتی می‌شود. نسخه‌های Redmi Note طرفداران زیادی دارند.

جالب است بدانید که اسپین‌آف‌های ساخته شده موفق شدند از شرکت‌های مادر (سابق) خود بهتر عمل کنند! سری Redmi بهتر از Mi به فروش رفت، فروش Realme موفق‌تر از Oppo و سری iQOO موفق‌تر از vivo عمل کرد، همچنین برند Honor اکنون مستقل از هوآوی توانست به پیشرفت قابل توجهی برسد.

JD.com در بخش‌های قیمت و همچنین به اصطلاح «گوشی‌های هوشمند گیمینگ» گوشی‌ها را تفکیک کرده است. گرانترین آن‌ها با بیش از ۱۰۰۰۰ یوان توسط میت X2 تاشو و پس از آن برندگان بعدی، میت ۴۰ RS و گلکسی زد فلیپ ۳ بودند. Asus ROG Phone 5 از هر دو گوشی Xiaomi Black Shark 4 و Black Shark 4S جلوتر بود.

مبلغ بین ۵۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ یوان مختص آیفون‌ها بود، در حالی که شیائومی Mi 11 در بین پرچمدارانی که قیمت کمتر از ۵۰۰۰ یوان دارند، برنده شد.