در روزهای اخیر برخی خبرها درباره تلویزیون هوشمند جدید شیائومی در وب‌سایت‌های فعال در زمینه تکنولوژی درز کرد و حالا شاهد انتشار تصاویر رسمی منتسب به Xiaomi Smart TV هستیم که برخی مشخصات فنی آن را هم تأیید می‌کند. بخش تلویزیون‌های هوشمند شیائومی در حال گسترش است و این تلویزیون جدید را باید یکی از جالب توجه‌ترین تلویزیون‌های هوشمند برند شیائومی بدانیم.

مشخصات فنی Xiaomi Smart TV

در این تصاویر جدید برخی مشخصات به چشم می‌خورد که باعث می‌شود Xiaomi Mi TV 5 یکی از بهترین تلویزیون‌های هوشمند برند شیائومی شناخته بشود. این تلویزیون جدید از نمایشگر ۴K Quantum Dot QLED بهره می‌برد که همچنین از ۱۰۸ درصد بازه رنگی NTSC هم پشتیبانی می‌کند. این محصول جدید همچنین چیپست اختصاصی MEMC دارد که امکان بازپخش ویدیو با کیفیت بسیار خوبی را تضمین می‌کند.

تلویزیون هوشمند-گوشی-گوشی جدید-علاالدین-پاساژ علاالدین

تلویزیون Mi TV 5 همچنین از پردازنده Amlogic T972 12 نانومتری قدرت می‌گیرد که چهار هسته A55 دارد و بیشینه فرکانس آن هم ۱٫۹ گیگاهرتز است. علاوه بر این ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی eMMC برای این تلویزیون هوشمند در نظر گرفته شده است. Mi TV 5 از حافظه جانبی هم پشتیبانی می‌کند و کاربران می‌توانند بدون نگرانی اپلیکیشن و ویدیو به دستگاه خود اضافه کنند.

تلویزیون هوشمند-گوشی-گوشی جدید-علاالدین-پاساژ علاالدین

در آخر باید اشاره کنیم که Xiaomi Mi TV 5 از ویدیو ۸K پشتیبانی می‌کند که همچنین کمک می‌کند بیشینه کیفیت تصویر علیرغم نمایشگر ۴K آن تضمین شود. تلویزیون هوشمند جدید شیائومی قرار است ۵ نوامبر (۱۴ آبان) در کنار گوشی‌ جدید Mi CC9 Pro و Mi MIX 4 رسماً رونمایی شود.