رویداد مهم شیائومی

شیائومی امروز یک نقطه عطف بسیار چشمگیر را اعلام کرده است. این شرکت ۲۴۰ میلیون گوشی Redmi Note در سراسر جهان فروخته است. این سری مدل ها از زمان ورود اولین ردمی نوت در مارس ۲۰۱۴، پرفروش ترین سازنده سازنده بوده است.

طبق یک پوستر رسمی در Weibo، این شرکت همچنین اعلام کرد که چین بالاخره در ۲۶ مه سری نوت ۱۰ را دریافت خواهد کرد و این کشور ممکن است دستگاه جدیدی نیز دریافت کند.

رویداد ردمی نوت

در جریان رویداد امروز ردمی نوت، لو ویبینگ، مدیر کل برند ردمی، فاش کرد که سری ردمی نوت بیش از ۲۴۰ میلیون دستگاه در سراسر جهان فروخته است. به نظر می رسد که از ماه مه که این رقم به ۲۰۰ میلیون رسید، همه چیز به سرعت در حال تغییر است.

قبل از آن در نوامبر سال گذشته ۱۴۰ میلیون و در اکتبر ۲۰۱۹،  ۱۰۰ میلیون بود. بنابراین، در ۵ ماه گذشته شیائومی موفق به فروش ۴۰ میلیون دستگاه شده است. یعنی به طور متوسط ​​۸ میلیون در ماه.

آینده ردمی

آینده سری Redmi Note چیست؟ خب، این شرکت استراتژی دو نسل در سال را دنبال خواهد کرد. نسل اول عملکرد را افزایش می‌دهد، نسل دوم پولیش را اضافه می‌کند. دستگاه‌های این سری در حدود ۲۵۰۰ یوان (۳۹۰ دلار / ۳۴۰ یورو / ۳۰،۰۰۰ روپیه) خواهند بود.

به گفته لو ویبینگ، که همچنین رئیس بخش بین المللی است، گسترش جهانی توسط شبکه خرده فروشی در حال رشد شیائومی کمک می کند. تا پایان این ماه ۱۰۰۰۰ فروشگاه شیائومی در سراسر جهان راه اندازی خواهد شد.

 

فروشگاه ها

طبق گزارش هایی که به دست رسیده ده هزارمین فروشگاه، فروشگاه بندرگاه شاد شنژن خواهد بود. هدف این شرکت پوشش ۸۰ درصدی شهرهای چین است، برخی از مناطق در حال حاضر ۱۰۰ درصد پوشش داده شده اند (هنان، جیانگ سو، آنهویی، ژجیانگ، شانشی).