پس از معرفی گوشی جدید شیائومی به نام Mi MIX Alpha در روزهای اخیر، شایعه‌هایی مبتنی بر احتمال رونمایی از پرچمدار جدیدتری به نام Mi MIX 4 در ماه اکتبر منتشر شد. در کنار گزارش‌های برخی خبرگزاری‌ها در این باره، همچنین بعضی افشاگران دنیای مجازی مانند Ice Universe هم به این موضوع پرداختند و به احتمال رونمایی از این گوشی جدید اشاره کردند. از طرفی مدیر ارشد تبلیغات کمپانی شیائومی، بیشاپ ادوارد، روز گذشته در شبکه اجتماعی Weibo اعلام کرد که این سازنده چینی تا پایان سال ۲۰۱۹ دیگر هیچ گوشی جدید را از خانواده Mi MIX معرفی نخواهد کرد.

همان‌طور که می‌دانید، گوشی هوشمند Mi MIX Alpha با آن طراحی خلاقانه‌اش اصلا قرار نیست به تولید انبوه برسد و احتمالا همین موضوع باعث شده است شایعه‌ها درباره احتمال معرفی رسمی پرچمدار Mi MIX 4 در ماه اکتبر قوت بگیرد. از طرف دیگر روز گذشته گزارش کردیم که صفحه مشخصات مخصوص برای گوشی هوشمند Mi MIX 4 در وب‌سایت JD.com طراحی شده و در دسترس کاربران قرار گرفته است. این صفحه هنوز هم در دسترس قرار دارد و ظاهرا وجود آن باعث شده است تا کمپانی شیائومی اعلام کند برای عرضه Mi MIX 4 حداقل تا پایان امسال هیچ برنامه‌ای ندارد.

گوشی-قیمت گوشی-گوشی جدید-شیائومی-علاالدین-پاساژ علا الدین

انتظار می‌رفت که گوشی جدید Mi MIX 4 با پنل نمایش خمیده و خلاقانه معرفی شود اما فعلا باید بگوییم که امسال نباید منتظر ورودش باشیم. مقام ارشد شیائومی هیچ توضیحی درباره دلیل کمپانی سازنده برای تأخیر در رونمایی از Mi MIX 4 ارائه نکرده است. پیش از این پرچمدار Mi MIX 3 با طراحی خلاقانه‌ای معرفی شد اما در مقایسه با آن باید تأکید کنیم که Mi MIX Alpha از ظاهر مفهومی‌تری بهره می‌گیرد. آخرین گزارش‌های مرتبط در این باره اشاره دارند که کمپانی شیائومی در نظر دارد تنها ۵۰۰ دستگاه از این گوشی هوشمند جدید و نوآورانه خود تولید و عرضه کند.