ردمی ۱۰ توسط FCC با شماره مدل ۲۱۰۶۱۱۱۹AG ، گواهی شده است. طبق اسناد FCC ، این یک گوشی دو سیم کارته ۴G است که با MIUI 12.5 و در سه نسخه ذخیره سازی ۴/۶۴ گیگابایتی ، ۶/۱۲۸ گیگابایتی و ۴/۱۲۸ گیگابایتی رونمایی می‌شود. اطلاعات متناقضی در مورد دوربین وجود دارد ، اما تقریبا همه شایعات با این که سنسور اصلی دارای رزولوشن ۵۰ مگاپیکسل باشد موافق هستند. توسعه ممکن است با یک سنسور سونی آغاز شده باشد ، اما بعدا به یک حسگر سامسونگ تغییر یافت. به گفته Kacper Skrzypek ، فناوری جدید ISOCELL JN1 برای دوربین اصلی یک فرمت نوری ۱ / ۲٫۷۶ “و ۰٫۶۴ میکرومتر پیکسل (ساخته شده بر روی فناوری ISOCELL 2.0) است. با پیاده‌سازی Tetrapixel (4 در ۱) اندازه پیکسل موثر، ۱٫۲۸ میکرومتر می‌باشد. JN1 همچنین از فوکوس خودکار “Double Super PD” با لنزهای میکرو و HDR پشتیبانی می‌کند.


بعلاوه، یک دوربین اولتراوایـد مجهز به زاویه دید ۸ مگاپیکسلی مبتنی بر Sony IMX355 ، به علاوه یک سنسور ۲ مگاپیکسلی (احتمالا ماکرو) وجود خواهد داشت. درباره چیپست استفاده شده در ردمی ۱۰ بین اسنپدراگون و مدیاتک بین منابع و اخبار مختلف، اختلاف نظر وجود دارد؛ برای روشن شدن این موضوع باید منتظر بمانیم. همچنین، سنسور اصلی توانایی فیلمبرداری ۴K @ 60 fps و ۱۰۸۰p @ 240 fps را خواهد داشت.

Redmi 10 (ظاهراً با نام رمز “Selene”) نیز توسط EEC در سنگاپور و اندونزی تأیید شده است. قابل توجه است که یک مدل مربوط به ۲۱۰۶۱۱۱۹DG ، “Eos” نیز موجود خواهد بود.