شایعه بازگشت نوت های سامسونگ

اگر شما هم جزو طرفدار های سامسنوگ باشید، احتمالا تا کنون خبر توقیف تولید سری محبوب نوت را شنیده اید. تا کنون اخبار منتشر شده و شواهد حاکی از این موضوع بود که سامسونگ قصد پایان دادن به ساخت سری نوت خودش را دارد. چرا که مدل آن از لیست های تولید حذف شد و ما شاهد عرضه سری Z این شرکت به جای سری نوت قلم SPen در کنفرانس هر ساله این شرکت بودیم. اما دیروز اخباری مبنی بر بازگشت پر قدرت این سری منتشر شد که همه طرفداران نوت را خوشحال می کند.

قلم SPen
قلم SPen

شایعات سامسونگ

طبق این شایعات سامسونگ قصد دارد در سال ۲۰۲۳ سری نوت را دوباره به بازار بازگرداند. اما این بار با دوربین به روی قلم SPen سایت LETSGODIGITAL دیروز پتنتی از این قلم SPen جدید منتشر کرده است. در این پنتنت قلم در بالای گوشی مشاهده می شود. در بالای قلم هم ما شاهد دوربین به روی آن هستیم. که خبر فوق العاده خوبی است. برای مثال این دوربین می توانند به عنوان دوربین سلفی بالا جهنده استفاده شود یا به صورت جداگانه برای گرفتن تصاویر سلفی بدون سیم استفاده شود. 

افشاگری سامسونگ

علاوه بر این افشاگر معروف توییتری که اخبار اش غالبا درست است نیز این خبر را تایید کرده. به گفته او (@Universe) برخی افراد در چرخه تامین سامسنوگ نشانه هایی از وجود Galaxy Note بعدی را تایید کرده اند. با توجه به این که خود او چندی پیش خبر حذف این سری را زود تر از همه منتشر کرده، با این خبر متعجب شده و هنوز معلوم نیست که شاهد بازگشت نوت ها هستیم یا نه؟

بازگشت سری z

البته ممکن است سامسونگ این بازگشت را با سری Z خود ادغام کند. یعنی ما شاهد دستگاه فولدی باشیم که علاوه بر پشتیبانی از قلم SPen، بتواند این قلم را درون خود نیز جای دهد! شاید کمی دور از ذهن باشد اما کاملا عملی است و باید دید سیاست سامسونگ در برگرداندن سری محبوب نوت چیست؟ آیا سامسونگ تصمیم به ادغام ویژگی های Note در سری Z است؟ نظر شما چیست؟