مشخصات

شیائومی چند وقت پیش از Mi 11 Pro خود رونمایی کرد. این گوشی علاوه بر پردازنده قدرتمند اسنپدراگون ۸۸۸ ۵G و ۸ یا ۱۲ گیگابایت رم از یک صفحه نمایش ۶.۸۱ اینچی استفاده می کند. سخت افزار عالی می ۱۱ پرو را یک ستاپ دوربین فوق العاده کامل می کند. این گوشی از یک لنز اصلی ۵۰ مگاپیکسلی واید، لنز پریسکوپ ۸ مگاپکسلی پریسکوپ و لنز ۱۳ مگاپیکسلی اولترا واید استفاده می کند. این ستاپ امکان فیلم برداری ۸K 24 fps را دارد و از فیلم برداری HDR10+ پشتیبانی میکند.

  • رکورد سرعت شارژ

حالا شیائومی از این پرچم دار فوق العاده خود یک تست جدید گرفته است. با این تست که به روی یک نسخه شخصی سازی شده از Mi 11 Pro گرفته شده است، این غول تکنولوژی توانسته که رکورد سرعت شارژ را جا به جا کند. پس از این رکورد شکنی ما باید به زودی شاهد عرضه این تکنولوژی، در سطح جهانی و سایر گوشی ها باشیم و احتمالا به زودی شاهد گوشی هایی خواهیم بود که با این سرعت و حتی بیشتر می توانند باتری دستگاه را شاژر کنند.

  • قابلیت شارژ سریع

پیش از این نیز ما شاهد قابلیت شارژ فوق سریع روی گوشی های مفهومی یا کانسپت بودیم. برای مثال پرچم دار مفهومی infinix از ۰ تا ۱۰۰ درصد در ۱۰ دقیقه و چند ثانیه شارژ می شد. اما با این رکورد جدید شیائومی نیز توانست وارد این موضوع به شود.

در رکورد جدیدی که شیائومی به آن دست یافته است می توان با استفاده از شارژ فوق سریع ۲۰۰ واتی با سیم در ۸ دقیقه از صفر تا ۱۰۰ درصد گوشی را شارژ کند. همچنین این شرکت در شارژ بیسیم نیز رکورد جدید ثبت کرده است. با استفاده از شارژر ۱۲۰ واتی بیسیم سریع جدید شیائومی می توانید در ۱۵ دقیقه گوشی را از ۰ درصد تا ۱۰۰ درصد شارژ کند.

در این ویدیو جدید که شیائومی آن را منتشر کرده است می توانید نتیجه این تست فوق العاده را ببینید.

نظر شما درباره شارژر های فوق سریع چیست؟ به نظر شما این تکنولوژی تا چه میزان به باتری صدمه می زند؟