سری جدید بلندگو

سونی امروز SRS-NS7 ، جدیدترین مدل از سری گردنبند بی سیم خود را روانه بازار کرد. SRS-NS7 اولین بلندگوی گردنبند در جهان است که دارای Dolby Atmos است. SRS-NS7 با فرستنده بلوتوث WLA-NS7 همراه است و همراه با مدل های تلویزیونی BRAVIA XR می تواند صدای Dolby Atmos را به بلندگو منتقل کند. با استفاده از برنامه ۳۶۰ Spatial Sound Personalizer ، کاربران می توانند از گوش های خود عکس بگیرند تا یک نقشه HRTF از گوش های خود ایجاد کنند ، که سپس به سیستم بازگردانده می شود تا صدای Atmos را به شکل گوش و سر خاص شما تنظیم کند.

 

مشخصات بلندگو

SRS-NS7 همراه با فرستنده WLA-NS7 و تلویزیون BRAVIA XR همچنین می توانند تاخیر صدا را برای تجربه بهتر مشاهده به حداقل برسانند. با این حال ، این ویژگی تأخیر کم تنها در صورتی کار می کند که از فرستنده با مدل های تلویزیون BRAVIA XR استفاده کنید ، و نه با تلویزیون های دیگر ، از جمله تلویزیون سونی.

علاوه بر جفت شدن با فرستنده همراه ، SRS-NS7 همچنین می تواند با تلفن هوشمند یا هر منبع بلوتوث جفت شود. با میکروفون موجود ، می توانید تماس بگیرید. SRS-NS7 همچنین می تواند به طور همزمان به دو دستگاه متصل شود ، بنابراین می توانید به طور همزمان به رایانه شخصی و تلفن هوشمند خود متصل شوید.

عمر باتری

SRS-NS7 دارای طراحی دو درایور است که دارای یک درایور فعال و یک رادیاتور منفعل در هر دو طرف است. هر دو جهت موقعیت دقیق صدا به سمت بالا زاویه دارند. اسپیکر دارای روکش پارچه ای و بند گردن انعطاف پذیر است. همچنین IPX4 در برابر پاشش مقاوم است.

عمر باتری SRS-NS7 12 ساعت است. شارژ سریع ده دقیقه ای از روی تخت می تواند ۶۰ دقیقه عمر باتری را به همراه داشته باشد.

قیمت

قیمت SRS-NS7 300 دلار است و از امروز برای پیش خرید در دسترس است. فرستنده بی سیم WLA-NS7 نیز به طور جداگانه با قیمت ۶۰ دلار به فروش می رسد و می توان آن را با سایر هدفون های بلوتوث سونی استفاده کرد.