گوشی Honor V40 ژانویه امسال در چین رونمایی شد و قرار بود یک گوشی جهانی شود، اما اینطور نشد؛ این شرکت مستقیماً به سری Honor 50 می‌رود که قرار است در ماه مه رونمایی شود. اگر تصویری که هنوز به طور رسمی منتشر نشده است را مشاهده کنید، طراحی دوربین دایره ای را می‌بینید (با یک دایره ریز دیگر که در قسمت زیری قابل مشاهده است).


طراحی پشت گوشی شبیه به طراحی رندرهای Huawei P50 است. جالب اینجاست که دایره بالایی فقط یک لنز را در خود جای داده است که می توانید آن را در تصویر تیزر ببینید. دایره پایین میزبان دو ماژول خواهد بود و یک فلاش LED در داخلش قرار دارد.
به نظر می رسد چیزی که در سمت راست قرار دارد یک فیلتر ضربه محکم و ناگهانی (یا شاید هم لنز) است که احتمالاً از طریق آهن ربا به دایره دوربین متصل می شود. و توجیه کننده آن است که چرا حلقه بالایی فقط یک ماژول درون خود دارد (لنز باید در مرکز باشد).

هنوز اطلاعاتی در مورد سخت افزار دوربین در دست نداریم. به نظر می رسد طراحی آن نزدیک به طراحی Honor V40 Lite باشد، اما باز هم تفاوت های خودش را دارد. برخی از تصاویر غیر رسمی Huawei P50 برای مقایسه ، به علاوه تصاویر رسمی از Honor V40 و V40 Lite ، ارائه شده است.
سوالات دیگری نیز در مورد Honor 50 وجود دارد ، مثلا اینکه آیا از خدمات موبایلی گوگل بهره مند خواهد شد یا خیر؟
با ما همراه باشید تا با انتشار اطلاعات بیشتری از این گوشی در روزهای آینده، به پاسخ سوال ها برسیم.