انتظارات زیادی از سامسونگ برای ورود به سال ۲۰۲۲ وجود دارد و این فقط مربوط به گوشی های هوشمند گلکسی اس ۲۲ نیست. ما شایعات زیادی در مورد سری گلکسی تب اس ۸ شنیده‌ایم و اکنون جزئیاتی درمورد طیفی از تبلت‌های این شرکت لو رفته و همچنین جزئیاتی در مورد برنامه‌های سامسونگ برای گوشی‌های بی‌سیم، ساعت‌های هوشمند و لپ‌تاپ‌های جدید برای سال ۲۰۲۲ داریم. همانطور که توسط TheElec کسب و کار بی‌سیم سامسونگ گزارش شده است. ظاهراً بخش برنامه های تجاری خود برای سال ۲۰۲۲ را با بیش از ۳۰ شریک اصلی در کره جنوبی به اشتراک گذاشته است که برنامه ها و تاریخ های تولید را فاش می کنند.

سامسونگ

حوزه تبلت ها

اطلاعاتی که توسط افشاگر FrontTron ترجمه و در جدولی منظم قرار داده شده است، چهار نوع از Galaxy Tab S8 با مدل های مختلف از جمله یک مدل لایت (Lite)، گلکسی تب اس ۸ وانیلی، تبلت گلکسی اس ۸ پلاس (+Tab S8) و گلکسی تب اس ۸ اولترا (Tab S8 Ultra) را نشان می دهد.

اعضای ممتاز Tab S8 قرار است در سه ماهه دوم ۲۰۲۰ به تولید برسند در حالی که انتظار می‌رود مدل Lite در سه ماهه چهارم تولید شود. بر اساس اطلاعات، سامسونگ به دنبال تولید ۱٫۶ میلیون دستگاه تب اس ۸ لایت و ۱٫۲ میلیون دستگاه تب اس ۸ وانیلی است. مدل‌های پلاس و اولترا باید در مقادیر کمتر و به ترتیب ۹۰۰۰۰۰ و ۴۰۰۰۰۰ دستگاه تولید شوند.

سامسونگ

سامسونگ

ما همچنین می‌توانیم دو تبلت سطح پایه را در ترکیب با Tab A8 و Tab A7 Lite ببینیم که قرار است بین سه‌ماهه اول تا چهارم سال ۲۰۲۲ تولید شوند و در مقادیر بسیار بیشتر از لوح‌های پریمیوم با ۱۱ میلیون دستگاه تولید شوند.

حوزه پوشیدنی های هوشمند

در حوزه پوشیدنی‌های هوشمند، سامسونگ به دنبال تولید ۴.۸ میلیون دستگاه از ساعت هوشمند گلکسی واچ ۵ آینده در سه ماهه چهارم است. علاوه بر این‌ها، سامسونگ همچنین قصد دارد طبق جدول زمانی برنامه ریزی شده هدفون کاملا بی سیم استریوی گلکسی بادز پرو ۲  (Galaxy Buds Pro2) و علاوه بر آن، هدفون کاملاً بی سیم گلکسی بادز لایو ۲  (Galaxy Buds Live2) را نیز در دوره‌های سه ماهه دوم و سوم سال آینده میلادی در بازار عرضه کند. سامسونگ به دنبال ساخت ۳.۳ میلیون دستگاه از هدفون کاملاً بی سیم گلکسی بادز لایو ۲ و همچنین تعداد ۳.۱ میلیون دستگاه از هدفون کاملاً بی سیم گلکسی بادز پرو ۲ است.

 

 

منبع مطلب